Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

Żydowski układ wrocławski: Kukiz, PO, PiS, PSL i PKW

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy Kukiz wie z czego Dolny Śląsk wystąpił 21.5.15 uchwałą Sejmiku ? Kiedy Kukiz był na sesji Sejmiku - za co pobiera pieniądze ? Terminy sesji Sejmiku Dolny Śląsk, kolejna 25.6.15: http://bip.umwd.dolnyslask.pl/dokument,iddok,27175,idmp,209,r,r

 

 

 Uważam, że wybory urnowe z 16.11.14 są NIEWAŻNE z mocy prawa - ex lege !

Nie ma na co czekać, że partyjni z PiS lub quasi patyjni, tzw. pozasystemowi żydzi, beneficjenci wyborów złożą sprawę do sądu o uznanie nieważności z urzędu - kto więc to zrobi ?

"NIEWAŻNOŚĆ BEZWZGLĘDNA – najostrzejsza sankcja w prawie dla wadliwych czynności prawnych. Polega ona na tym, że mimo istnienia zewnętrznych pozorów konkretnej czynności prawnej, w tym przypadku WYBORÓW, nie wywołuje ona zamierzonych skutków prawnych.
Cechy charakterystyczne:
- może na nią powołać się każda osoba zainteresowana, a więc każdy Polak, wyborca;
- istnieje z mocy prawa i dlatego sąd musi ją uwzględniać z urzędu;
Ma to miejsce w następujących sytuacjach:
- przy braku świadomości elektoratu wprowadzonego w błąd przez antypolskie media;
- jeżeli czynność ma na celu obejście ustawy, jest sprzeczna z ustawą lub zasadami współżycia społecznego

Przesłanką nieważności bezwzględnej ex lege mandatu radnego Pawła Kukiza jest PODSTĘP:


 
Cytuję ze strony, której jestem adminem razem z Adamem Jagłą:
Komunikat 27.11.14
Wybory 16.11.14 są nieważne z mocy prawa polskiego.
https://www.facebook.com/pages/KWW-Pospolite-Ruszenie-Polak%C3%B3w/298206407029096
Komunikat 19.11.2014
Nie tylko powtórne wybory są oczywistą konsekwencją, ale przede wszystkim odpowiedzialność karna zgodnie z art 248 KK dla członków PKW i komisji wyborczych, w których doszło do nieprawidłowości (np głosowałeś na konkret...nego kandydata, a w protokole jest: zero)

Art. 248 Fałszowanie dokumentów wyborczych
Kto w związku z wyborami do Sejmu, do Senatu, wyborem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, wyborami do Parlamentu Europejskiego, wyborami organów samorządu terytorialnego lub referendum:
1) sporządza listę kandydujących lub głosujących, z pominięciem uprawnionych lub wpisaniem nieuprawnionych,
2) używa podstępu celem nieprawidłowego sporządzenia listy kandydujących lub głosujących, protokołów lub innych dokumentów wyborczych albo referendalnych,
3) niszczy, uszkadza, ukrywa, przerabia lub podrabia protokoły lub inne dokumenty wyborcze albo referendalne,
4) dopuszcza się nadużycia lub dopuszcza do nadużycia przy przyjmowaniu lub obliczaniu głosów,
5) odstępuje innej osobie przed zakończeniem głosowania niewykorzystaną kartę do głosowania lub pozyskuje od innej osoby w celu wykorzystania w głosowaniu niewykorzystaną kartę do głosowania,
6) dopuszcza się nadużycia w sporządzaniu list z podpisami obywateli zgłaszających kandydatów w wyborach lub inicjujących referendum, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


Beata Andrejas, mgr prawa, mediator-legalista, Poseł Ziemski z Wrocławia na Sejm Walny, który odbędzie się w Kole dnia 14.6.15, osoba zainteresowana

KOMENTARZE

 • ------- Kukiza wyłączam !!
  --cóż ! moje prawo . On ma serce PO POLSKIEJ STRONIE !!.
 • @ninanonimowa 00:10:05
  To zabierzcie sobie Kukiza do siebie, na Dolnym Śląsku mamy dość banderowców ukraińskich i hitlerowców.... po jakiej Wy macie stronie serce nie wiem, ale ja mam jak trzeba - po lewej !
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 00:59:57
  Wprowadzenie czwartej władzy do Sejmu, daje szansę Polakom na stabilizację . Jeden Kukiz podjął ten temat.

  Ciekawe wiadomości i dużą wiedzę Pani posiada.

  Szkoda że, nie zauważa Pani konieczności wprowadzenia jawnej równowagi rządzenia państwem polskim. Na ten nowy system, czekamy całe wieki.

  Oczywiście, wszystkie wybory w stanie prawnej większości, nigdy nie mogą reprezentować demokratycznego państwa, dlatego uzasadniona jest Pani pretensja do Kukiza i wszystkich uczestników.

  Ujawniane szczegóły są bardzo ważne, bo każdy najlepszy system łatwo może być uszkodzony przez przechodnia, podczas konstrukcji.

  Może Pani dużo pomóc w łączeniu Polaków czwartą władzą w Sejmie:)

  Klub Polskiej Demokracji Kwantowej.
 • @goodness 04:25:45
  Dziękuję za otwarcie 4 opcji dla siły stronnictwa NARODOWEGO POLAKÓW, ale nie podpisujecie się z nazwiska i właściwie nie wiem z kim mam do czynienie, a to jest bardzo przykre https://www.youtube.com/watch?v=4XbInQ1ig8Q&feature=youtu.be
 • Ważna wiadomość z sieci !
  "WAŻNA INFORMACJA, którą juz trzy dni temu podał Jerusalem Post? Otóż w polskim (?) Sejmie w tym tygodniu ma zawiązać się grupa wsparcia i przyjaźni względem Izraela? W tej izraelskiej gazecie otwarcie nazywają tę grupę per "lobby". Pamiętamy blokadę informacyjną, którą nałożyły "polskie" media odnośnie obrad Knessetu w Polsce (przez kilka dni zero wzmianki o tym, natomiast lubelska policja wsadziła na dwa miesiące do aresztu trójkę młodych ludzi, którzyinformowali o tym poprzez plakaty na mieście). Otóż inaugurację pro-izraelskiego lobby zaszczyci Shai Hermes, szef Światowego Kongresu Żydów wraz z delegacją z Izraela a grupą tą (realizującą syjonistyczne interesy w Polsce) kierować ma poseł PiS Jan Dziedziczak. Tak więc oficjalnie w "polskim" Sejmie będziemy mieć grupę realizującą interesy syjonistycznego reżimu. Takie lobby działa w wielu krajach (najpotężniejsze o nazwie AIPAC oczywiście w USA, gdzie ma realny wpływ na politykę tego kraju, wybór władz itp.). A lobby takie, często pod przykrywką "walki z antysemityzmem" realizuje ustawy edukacyjne (czyli pranie mózgów młodzieży szkolnej, tresurę w poczuciu winy względem Żydów), często jest agenturą Szin Bet lub Mossadu, wpływa realnie na politykę np. poprzez wprowadzanie ustaw o karaniu za krytykę reżimu izraelskiego i jego zbrodni. Nie tak dawno zafundowaliśmy Żydom centrum propagandowe w Warszawie za które zapłaciliśmy 200 milionów zł, teraz otwarcie instalują tu swoje lobby. A więc miłych 25 lat "wolności" życzę wszystkim! W izraelskich dużych gazetach można przeczytać takie informacje, "polskie" media milczą jak zaklęte."
 • @provincjał 10:44:27
  Nie ma ŻADNYCH polskich mediów, wszystkie są w niemiecko-żydowskich łapach i to jest przykry fakt. Niepokoi syjonistyczna postawa KEP.
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 09:58:41
  Nazywam się Jerzy Dobrowolski mój nick goodness
  Moja koncepcja otwarcia 4 opcji dla siły stronnictwa Narodowego Polaków w Sejmie III RP w internecie od 2009 roku.

  Democyfro.blogspot.com Demokracja Cyfrowa.

  Od tamtego czasu powstało wiele tematów o podobnych nazwach portali, a nawet Ministerstwo Cyfryzacji:)
  Lecz prawdziwy cyfrowy system demokracji, jest omijany przez wszystkie media prowadzące i otumanionych obywateli, którzy myślą, że w najwyższej ustawie "3" w art 10 jest liczbą parzystą i da im równowagę rozwoju:)

  Niestety 3 jest tylko liczbą nieparzystą i każdy system blokuje:)

  Serdecznie Pozdrawiam.
  Klub Polskiej Demokracji Kantowej.
 • @goodness 12:52:53
  nie umiecie po polsku myśleć i zawsze tak będzie, bo żyd zawsze będzie żyd
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 15:50:57
  Proszę po Polsku myśleć, bo na razie same straty Pani opisuje z dominacją żydów:)
 • Ma pani racje!
  To dskonala argumentacja prawna!!!!
  Czynnosc prawna podejmowana w stanie ograniczonej swiadomosci badz jej braku jest niewazna de facto i de jure! Tak samo inne podniesione przez pania naruszenia i wady!
  Doskonale!@!! Gratuluje!
  Zdelegalizowac zdemaskowanych uzuropatorow!
  TO musi sie nagloscic!
  \

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej