Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

Kilka wskazówek, po których rozpoznasz żyda/żydówkę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ANIHILACJA POLONII jest na rękę Radio Maryja ?

Polskojęzycznego żyda można poznać np. po tym, że obraża Polaków , Polskę i Polonię, chwali Izrael i inne państwa, używa obcego Polakom słowa "diaspora" oraz boi się endeków i SŁOWIAN (polonofobia i rusofobia). 

ŻĄDAMY upublicznienie prawdziwych tożsamości 2,7 mln żydów sowieckich przywiezionych do Polski po 2 WŚ, często instalowanych w strategicznych resortach -  lista leży w MSWiA

 

 
autor i producent KRÓLEWSKA TV
Beata Andrejas, mgr prawa, mediator-legalista, Poseł Ziemii Wrocławskiej na Sejm Walny
 
 
 

KOMENTARZE

 • Jedyną definicję Żyda opracował Hans Frank gubernator GG,który wystawił wartę honorową w krypcie Piłsudskiego jako przywodcy pan
  Na procedsie w anORYMBERDzE HANS fRANK PRZEPRASZAŁ SWÓJ NAROD ŻYDOWSDKI ZA NADMIERNE I ZBĘDNE CIERPIENIA GDYŻ REICH hITLERA PRZEGRAL KONKURENCJĘ Z ZSRR sTALINA O ORGANIZACJĘ SJONISTYCZNEJ KOLONIZACJI PALESTYNY. tERRORYŚCI PILSUDCZYKOWSCY sTERNA NIE DOCZEKALI SIĘ BRATERSTWA BRONI Z wEHRMACHTEM GDYŻ GEN ROMMEL PRZEGRAŁ BLITZKIEG O EGIPT I pALESTYNĘ, KTÓREJ KOLONIZACJĘ UMOŻLIWILI DEZERTERZY ANDERSA I KANDYDACI NA NOWOHEBRAJCZYKÓW POPĘDZANI z ZSRR PRZEZ BERMANOWSKĄ POLSKĘ POGROMEM kieleckim do specja;nie neutralizowanej Austrii.
  Statystycznie stereotypowo "Żyda" można poznawać po skłonnościach do wyatrykułowanej przez Marksa priorytetowości pasożytniczej motywacji i takiej filozofii życia jako jedybie pasożyt5niczego. Ale3 jako naród bibliny przestali istnieć 2015 lat temu. Wielu njie mogło sie z tym pogodzić i pisali i czytali Talmudy oraz Kabały tworzyli gminy oraz otganizacje i sekty nawet antytalmudyczne i "antysemickie" a uczniowie Jakuba Lejbowicza FraNKA VEL zBIGNIEWA dOBRUCKIEGO VEL.... NAPISALI pROTOKOŁY mĘDRCÓW Syjonu, którymi otwarcie zafascynowani byli niemiecchy homoseksualiści z aszkenazyjskimi korzeniami trzymający wladzę w Rejchu Hitlera organizujący eksperyment selekcji "zdolnych do odnowy żydowstwa" nieudany nie tylko z powodu klęski blitzkriegu gen Rommla ale kiepskości wyselekcjonowanych (judenraty, funkcyjni, zonderkomanda i policje gett, którzy ostatecznie przeprowadzili rewolty przeciw ewakuacji getta warszawskiego na Majdanek do Lublina, którego scenariusz przekazywania sowietom opracowany został już w roku 1943
  http://telewidz.neon24.pl/post/69102,ludobojcze-zatrzymanie-frontu-na-wisle-w-1944r-i-akcja-burza-w-lublinie
  http://telewidz.neon24.pl/post/111652,powstanie-i-warunki-kapitulacj-ratunkiem-przed-zaglada
  http://telewidz.neon24.pl/post/119627,zydzi-w-wp-ii-rp-i-pozniej
  Ważniejsze jest rozpoznawanie żydowek, o ktorym dużo mówi przyśpiewka " jak ja jechal na świni aj waj bum, trzymał isie szczeciny aj waj bum, Ryfka kurę lapala aj waj bum rychtyk isie kłapala aj waj bum"
  W Palestynie jako Izraelu przeprowadzono kosztowne ik intensywne badania archeologiczne i historyczne w poszukiwaniu naukowych podstwie nie było biblijnego królw Salomona a może nawet ucieczki Żydow z Egiptu. Jeden izraelicki historyk twierdził niedawno, że Żydzi to nie Żydzi a PALESZYCY TO żYDZI Może jest w tym trochę prawdyJAKO, ŻE Palestyńczycy SĄ NA TYLE INTERESOWNI, ŻE WIEDZĄ iż taka wiedza nic im nie pomoże.
 • Superstacja parch podaje ,że coraz więcej polaków ?poddaje sie obrzezaniu
  http://obrzezanie.pl/obrzezanie-w-polsce.html
 • @kfakfa 09:54:12
  "W Polsce trwa cud; żydowskie życie rozkwita, z każdym dniem jest łatwiej, bezpieczniej i lepiej być żydem w Polsce, lepiej niż gdziekolwiek indziej w Europie - stwierdził Jonathan Ornstein stojący na czele Centrum Społeczności Żydowskiej w Krakowie na forum Komitetu Żydów Amerykańskich w Jerozolimie.  - Żydowskie życie w Polsce kwitnie w sposób, jakiego nie ujrzycie nigdzie indziej w Europie - nie krył zadowolenia Ornstein, podkreślając, iż mimo że Polska jest często postrzegana jako miejsce tragedii, "nastąpiło niezwykłe odrodzenie żydowskiego życia".  Zwracając się do licznie zgromadzonych na uroczystościach 25-lecia odnowienia polsko-izraelskich stosunków dyplomatycznych polskich i izraelskich dyplomatów oraz wyższych rangą urzędników państwowych, zaangażowanych w odbudowę i rozwój wzajemnych relacji, Ornstein stwierdził, iż wielu żydów, którzy pozostali w Polsce po II wojnie światowej zeszło do podziemia, a ich dzieci dopiero niedawno dowiedziały się, iż mają żydowskie korzenie i starają się nawiązać kontakt ze światem żydowskim.  - Młodzi ludzie przychodzą codziennie, mówiąc, iż właśnie dowiedzieli się, że są Żydami. "Czy mógłby pan pomóc mi odnaleźć moje korzenie?" pytają - relacjonował Ornstein.  Zachwytowi społeczności żydowskich nie ma się co dziwić - w Polsce tak świetnych warunków do rozwoju ekonomicznego, kulturalnego, czy demograficznego, jak osoby pochodzenia żydowskiego, Polacy nie mają. Jeżeli spojrzeć chociażby na zestawienie wydatkowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego pieniędzy na działalność kulturalną, wszystko stanie się jasne, a przecież to zaledwie jeden z aspektów życia."

  http://www.prawy.pl/z-kraju/9706-zydowskie-zycie-rozkwita-w-polsce-jak-nigdzie-w-europie
 • Przedsiębiorstwo Holokaust i masowe przekłamywanie historii – dr Ewa Kurek.
  „Żyd jest bezkarny za mordowanie swoich i goi jeśli powie przed sądem że ratował swoje życie” https://youtu.be/xZbufhzHvRA Ps. No to każdy żyd może powiedzieć, że zabił innego człowieka w obronie swojego życia. Nawet dzisiaj. Oczywiście będzie z tego czynu uniewinniony.
  Jaka pokrętna moralność aby mordować innych bezkarnie. Wg klasyka oryginalnego podziału na cywilizacje Feliksa Konecznego CYWILIZACJA ŻYDOWSKA to CYWILIZACJA PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Na następstwa wybraństwa składa się na to następująca sekwencja zdarzeń :
  – list rozwodowy opisany przez polskiego badacza antyku Tadeusza Zielińskiego w HELLENIZM A JUDAIZM;
  – powstanie judaizmu rabinicznego do walki z chrześcijaństwem;
  – reformacja;
  – destabilizacja na drodze przemian rewolucyjnych;
  – historycyzm Karola Maksa;
  – ŻYDOBOLSZEWIZM jako konsekwencja uznania przez judaizm rabiniczny,że od ateizmu jest gorsze chrześcijaństwo;
  – NEOMARKSIZM radykalizujący wczesne myśli Karola Marksa;
  – EKONOMIA POLITYCZNA GLOBALIZMU,bazująca na EKONOMII ŻYDOWSKIEJ.

  W myśl tej ekonomii realizowany jest proces handlowania wojna i pokojem,który doprowadził do WOJNY O PIENIĄDZ i jej militaryzacja na Ukrainie.Żydowskiego,rewolucyjnego bandytyzmu mamy ciąg dalszy w procesie od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni.
 • @@@
  Tajemnicze Przymierze żydowskie....

  Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze. Ci, którzy je dostrzegą będą uważani za szaleńców. Utworzymy oddzielne fronty, aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami. Będziemy się zachowywać tak, jakbyśmy nie mieli z tym nic wspólnego, aby kontynuować to oszustwo. Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami. To także zabezpieczy nas przed zauważaniem zachodzących zmian. Zawsze będziemy stali ponad relatywnym polem ich doświadczeń, ponieważ sekrety są absolutne. Będziemy zawsze razem pracować i będziemy związani poprzez krew i sekret. Śmierć spotka każdego, kto zacznie to wyjawiać. Będziemy utrzymywać ich przy życiu krótko wraz ze słabościami ich umysłów, podczas kiedy będziemy udawać, że czynimy odwrotnie. Będziemy używać naszej wiedzy naukowo-technologicznej w subtelny sposób, tak ze nigdy nie połapią się, co się dzieje. Będziemy używać metali lekkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środków odurzających w pokarmie, wodzie oraz w powietrzu. Będą pod parasolem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują.

  cd. tu:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajemnicze-przymierze-zydowskie-2015-06
 • @Kula Lis 62 11:49:55
  Dodam tylko: „będziemy wyśmiewać jako tzw. fałszywkę „Protokoły Mędrców Syjonu” gdzie to wszystko zostało dokładnie wyłożone jak na tacy, już ponad 100 lat temu. Dalej zaś: Będziemy szczuć jeden naród przeciw drugiemu, jedna część narodu przeciw drugiej. To ostatnie świetnie się udało w PRL bis jakim jest III RP PO/PSL, i niestety także PiS, etc...
  Próbowaliście merytorycznie porozmawiać nawet dla podtrzymania dyskusji ze zwolennikami Platformy? Zaślinią się ze wściekłości i nazwa cie pisiorem, choćbyś nim nie był.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej