Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

KONTRWYWIAD POLSCE potrzebny od zaraz

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

proPOLSKICH polityków wyniesie proPOLSKI kontrwywiad w 2015, nie inaczej - Panowie, do dzieła ! Do jakiego stanu Polskę doprowadziły obce agentury i wysługujące się im watahy bezpieczniaków, rzekomo polskich, widać gołym okiem - zdjęcie prywatne.

 Kiedy słyszę w rzekomo polskiej TVP wypowiedzi rzekomo polskich polityków o likwidacji POLSKIEGO kontrwywiadu.... to zbiera mi się na wymioty (nie jestem w ciąży).

 
Otrzymałam zgodę na umieszczenie liku HarFOR z wykładem dr. Rafała Brzeskiego, który polecam tutaj:
 
 
Beata Andrejas
mgr prawa, mediator-legalista, kandydatka na Senatora Ziemi Wrocławskiej 2015(okręg Wrocław Płd. nr 7 JOW)
 

KOMENTARZE

 • W pełni się z tym zgadzam.
  Wyobraźmy sobie sytuację sprzed wieków, gdy ludzie mieszkali w grodach i grodu tego pilnowała warta, taki ówczesny kontrwywiad. Gdy tylko jakiś wartownik zobaczył na horyzoncie wroga, od razu alarmował i cały gród stawał do obrony. Także, każdy kto zobaczył pod murami obronnymi wroga alarmował wartowników, tamci dowódcę który wszczynał akcję obrony.
  Obecnie sytuacja w sensie zasady obrony kraju nie zmieniła się (kraj powinien być przygotowany do obrony przed wrogiem zewnętrznym), ale... mamy w Kraju także wroga wewnętrznego i jego służby.
  Jasnym się wydaje że każdy Polak w swoim interesie powinien współpracować w obronie swojego Kraju ze swoimi służbami. Ale jak rozpoznać które służby są swoje?...
 • @Jan Paweł 12:11:25
  Myślę, że dopóki jasno nie zdefiniuje się polskiej Racji Stanu, dopóty nie będzie można sformułować kryteriów wg których będzie można rozpoznać działające w Polsce służby, które przecież stoją za ugrupowaniami, a które to ugrupowania są już dla nas widoczne. Więc jeżeli np polską Racją Stanu jest życie w pokoju, to z całą pewnością służby które nas wpychają w tzw wojnę wyprzedzającą z Rosją, nie są polskimi służbami. Nie są także polskimi, ugrupowania partyjne (i inne) które nam głoszą taką konieczność.
  Więc w tym akurat punkcie Racji Stanu, za PISem i innymi ugrupowaniami nie stoją polskie służby.
 • Natomiast, Pani Beato...
  restytucja monarchii w Polsce? jeszcze tej elekcyjnej? Czym to będzie się różnić od wyborów prezydenckich?
  Chyba sama Pani widzi, że monarchie na świecie zeszmaciły się udziałem w NWO.
  Jak Pani myśli, czy ewentualny polski król obroni się przed propozycją "współpracy", gdy dwóch elegancko ubranych panów odwiedzi go na audiencji i w darze przekażą mu dwa nesesery. W jednym, na pięknym aksamicie będzie sztabka złota a w drugim tak samo "opakowany"... nabój np kalibru 7,62 (od kałasznikowa)...
  Myślę, że monarchia nie przystoi do dzisiejszych czasów
 • @Jan Paweł 19:02:46
  Oczywiście, jeden neseser do wyboru z tych dwóch.
 • Bardzo ciekawy głos Pana Marszałka Leszczyńskiego
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=GASI9hEY3dA
 • @Jan Paweł 20:14:35 Najpierw RESTYTUCJA II RP. a potem I RP
  Wolny głos, zgadza się - bardzo ciekawy ! https://www.youtube.com/watch?v=ugo9rWA3E90&list=PLzix_s29DVhy5UIX8_UTR-SJ3JJSrP3mT&index=2
 • Ustawa o szczególnej ochronie interesu narodowego RP potrzebna od zaraz
  Polską Racją Stanu, to pierwsze, wprowadzenie Ustawy o szczególnej ochronie interesu narodowego RP (uzupełnienie przysięgi państwowej).
  Ustawa o szczególnej ochronie interesu narodowego RP (uzupełnienie przysięgi państwowej), która zobowiąże wszystkie osoby piastujące lub obejmujące urzędy w strukturach władzy państwowej, począwszy od Prezydenta RP, ministrów, parlamentarzystów, euro-parlamentarzystów, sędziów Trybunału Konstytucyjnego, Trybunału Stanu i sądownictwa, prokuratury, NIK, IPN, policji, funkcjonariuszy samorządowych, do złożenia oświadczenia, na prawach przysięgi państwowej, pod rygorem skutków karnych oraz groźby utraty praw publicznych, obywatelskich i utraty praw honorowych, że:

  1. są wolni od wszelkich uwikłań i zobowiązań względem ośrodków i obcych służb, w tym wywiadu gospodarczego, włączając wywiad typu korporacyjnego.

  2. nie pozostają w żadnych uwikłaniach ani zobowiązujących związkach z dawnymi służbami specjalnymi PRL, w tym WSI.

  3. nie pozostają w żadnych uwikłaniach ani zobowiązujących związkach, które mogłyby wynikać z ewentualnych zobowiązań pochodzących z okresu działalności opozycyjnej w PRL, w tym mogących wynikać z nieformalnego finansowania jak i zagranicznych, lub/oraz innych podmiotów tak politycznych jak i gospodarczych działalności opozycyjnej przez nieokreślone źródła finansowania, tak krajowe jak i zagraniczne.

  4. nie pozostają w żadnych uwikłaniach ani zobowiązujących związkach z jakimikolwiek ośrodkami i grupami lobbystycznymi, których działanie byłoby szkodliwe dla Państwa Polskiego Narodu i jego obywateli.

  5. Są wolni od wszelkich uwikłań lub/oraz zobowiązań, które mogłyby wynikać z faktu pobierania stypendium od różnorakich sponsorów, fundacji tak krajowych jak i zagranicznych.
 • @skała 01:47:16
  Dodałbym do tego, przywrócenie kary głównej za zdradę państwa.
  Jest to o tyle uzasadnione, że zdrada państwa może się wiązać z całą pewnością z wieloma tragediami, takimi jak np te, zwane ofiarami koniecznymi przemian gospodarczych transformacji ustrojowej 89/90

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej