Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

KONTRWYWIAD POLSCE potrzebny od zaraz

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

proPOLSKICH polityków wyniesie proPOLSKI kontrwywiad w 2015, nie inaczej - Panowie, do dzieła ! Do jakiego stanu Polskę doprowadziły obce agentury i wysługujące się im watahy bezpieczniaków, rzekomo polskich, widać gołym okiem - zdjęcie prywatne.

 Kiedy słyszę w rzekomo polskiej TVP wypowiedzi rzekomo polskich polityków o likwidacji POLSKIEGO kontrwywiadu.... to zbiera mi się na wymioty (nie jestem w ciąży).

 
Otrzymałam zgodę na umieszczenie liku HarFOR z wykładem dr. Rafała Brzeskiego, który polecam tutaj:
 
 
Beata Andrejas
mgr prawa, mediator-legalista, kandydatka na Senatora Ziemi Wrocławskiej 2015(okręg Wrocław Płd. nr 7 JOW)
 

KOMENTARZE

 • W pełni się z tym zgadzam.
  Wyobraźmy sobie sytuację sprzed wieków, gdy ludzie mieszkali w grodach i grodu tego pilnowała warta, taki ówczesny kontrwywiad. Gdy tylko jakiś wartownik zobaczył na horyzoncie wroga, od razu alarmował i cały gród stawał do obrony. Także, każdy kto zobaczył pod murami obronnymi wroga alarmował wartowników, tamci dowódcę który wszczynał akcję obrony.
  Obecnie sytuacja w sensie zasady obrony kraju nie zmieniła się (kraj powinien być przygotowany do obrony przed wrogiem zewnętrznym), ale... mamy w Kraju także wroga wewnętrznego i jego służby.
  Jasnym się wydaje że każdy Polak w swoim interesie powinien współpracować w obronie swojego Kraju ze swoimi służbami. Ale jak rozpoznać które służby są swoje?...
 • @Jan Paweł 12:11:25
  Myślę, że dopóki jasno nie zdefiniuje się polskiej Racji Stanu, dopóty nie będzie można sformułować kryteriów wg których będzie można rozpoznać działające w Polsce służby, które przecież stoją za ugrupowaniami, a które to ugrupowania są już dla nas widoczne. Więc jeżeli np polską Racją Stanu jest życie w pokoju, to z całą pewnością służby które nas wpychają w tzw wojnę wyprzedzającą z Rosją, nie są polskimi służbami. Nie są także polskimi, ugrupowania partyjne (i inne) które nam głoszą taką konieczność.
  Więc w tym akurat punkcie Racji Stanu, za PISem i innymi ugrupowaniami nie stoją polskie służby.
 • Natomiast, Pani Beato...
  restytucja monarchii w Polsce? jeszcze tej elekcyjnej? Czym to będzie się różnić od wyborów prezydenckich?
  Chyba sama Pani widzi, że monarchie na świecie zeszmaciły się udziałem w NWO.
  Jak Pani myśli, czy ewentualny polski król obroni się przed propozycją "współpracy", gdy dwóch elegancko ubranych panów odwiedzi go na audiencji i w darze przekażą mu dwa nesesery. W jednym, na pięknym aksamicie będzie sztabka złota a w drugim tak samo "opakowany"... nabój np kalibru 7,62 (od kałasznikowa)...
  Myślę, że monarchia nie przystoi do dzisiejszych czasów
 • @Jan Paweł 19:02:46
  Oczywiście, jeden neseser do wyboru z tych dwóch.
 • Bardzo ciekawy głos Pana Marszałka Leszczyńskiego
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=GASI9hEY3dA
 • @Jan Paweł 20:14:35 Najpierw RESTYTUCJA II RP. a potem I RP
  Wolny głos, zgadza się - bardzo ciekawy ! https://www.youtube.com/watch?v=ugo9rWA3E90&list=PLzix_s29DVhy5UIX8_UTR-SJ3JJSrP3mT&index=2
 • Ustawa o szczególnej ochronie interesu narodowego RP potrzebna od zaraz
  Polską Racją Stanu, to pierwsze, wprowadzenie Ustawy o szczególnej ochronie interesu narodowego RP (uzupełnienie przysięgi państwowej).
  Ustawa o szczególnej ochronie interesu narodowego RP (uzupełnienie przysięgi państwowej), która zobowiąże wszystkie osoby piastujące lub obejmujące urzędy w strukturach władzy państwowej, począwszy od Prezydenta RP, ministrów, parlamentarzystów, euro-parlamentarzystów, sędziów Trybunału Konstytucyjnego, Trybunału Stanu i sądownictwa, prokuratury, NIK, IPN, policji, funkcjonariuszy samorządowych, do złożenia oświadczenia, na prawach przysięgi państwowej, pod rygorem skutków karnych oraz groźby utraty praw publicznych, obywatelskich i utraty praw honorowych, że:

  1. są wolni od wszelkich uwikłań i zobowiązań względem ośrodków i obcych służb, w tym wywiadu gospodarczego, włączając wywiad typu korporacyjnego.

  2. nie pozostają w żadnych uwikłaniach ani zobowiązujących związkach z dawnymi służbami specjalnymi PRL, w tym WSI.

  3. nie pozostają w żadnych uwikłaniach ani zobowiązujących związkach, które mogłyby wynikać z ewentualnych zobowiązań pochodzących z okresu działalności opozycyjnej w PRL, w tym mogących wynikać z nieformalnego finansowania jak i zagranicznych, lub/oraz innych podmiotów tak politycznych jak i gospodarczych działalności opozycyjnej przez nieokreślone źródła finansowania, tak krajowe jak i zagraniczne.

  4. nie pozostają w żadnych uwikłaniach ani zobowiązujących związkach z jakimikolwiek ośrodkami i grupami lobbystycznymi, których działanie byłoby szkodliwe dla Państwa Polskiego Narodu i jego obywateli.

  5. Są wolni od wszelkich uwikłań lub/oraz zobowiązań, które mogłyby wynikać z faktu pobierania stypendium od różnorakich sponsorów, fundacji tak krajowych jak i zagranicznych.
 • @skała 01:47:16
  Dodałbym do tego, przywrócenie kary głównej za zdradę państwa.
  Jest to o tyle uzasadnione, że zdrada państwa może się wiązać z całą pewnością z wieloma tragediami, takimi jak np te, zwane ofiarami koniecznymi przemian gospodarczych transformacji ustrojowej 89/90

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej