Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

KW SAMOOBRONA stawia Kopacz & Duda ultimatum do 28.8.15

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

SAMOOBRONA uznaje referendum absurdu 6.9.15 za NIEKONSTYTUCYJNE i wzywa Kopacz & Duda do ogłoszenia STANU KLĘSKI ŻYWIOŁOWEJ

SAMOOBRONA 21.8.2015 w Sejmie na Wiejskiej Lech Kuropatwiński ogłasza STAN KLĘSKI i POGOTOWIE STRAJKOWE:

 

 twitter.com/SamoobronaKW/status/636465610847842304

SAMOOBRONA - Kuropatwiński i normalna.pl - Ryfiński ogłasza STAN KLĘSKI ŻYWIOŁOWEJ 21.8.2015,cała konferencja prasowa w Sejmie:


 
 

KOMENTARZE

  • W moim życiu zdawałem egzaminy, w których trzeba było zdobywać 50% punktów + 1
    Nie 30, jak na dzisiejszej maturze. 90% swego życia zawodowego przepracowałem na umowach śmieciowych, czyli podpisuje kontrakt z klientem i wykonuję to, co się umówiliśmy, Jak go zadowolę podpisze nowy kontrakt. Co miesiąc odnoszę w zębach jakieś pieniądze na rozwój kraju, na pomoc ułomnym, na obronność, na policję, spełniam swój obywatelski obowiązek i mówię wam Wara wam od moich pieniędzy cwaniaczki, sprawni faceci może nawet zdrowsi niż ja w kopaniach, w CARGO, co nigdy nie potrafi zrealizować przesyłki zgodnie z ustalonym rozkładem jazdy w rolnictwie. Wara wam od nich związkowcy, co pracy w życiu nie zaznaliście, cwaniaczku Duda, co na plecach górników do polityki chcesz wleźć, jak wcześniej Krzaklewski, coś wodził premiera w cuglach i szedł w pierwszym szeregu oburzonych działaniami tegoż rządu. Wara wam politykierzy, co przed wyborami gotowiście rozdać całą Polskę, by tylko naród głupi was kupił. Bądźcie mężczyznami nie mazgajami, Ustawcie swoje miejsca pracy, by przynosiły wam dochód i z tego dochodu, po odprowadzeniu jak ja wszelkich danin na rzecz wspólnego państwa utrzymać się. Nie wstyd wam sprawni faceci sięgać po pieniądze społeczne jak ułomni inwalidzi, jak sieroty?
    Wiem, że to słowa ostre, słowa nie polityczne ale w odróżnieniu od was powiedziane przez człowieka co żebraczej łapki po pieniądze Polaków nie sięga. Wiem, że wyciągniecie wiele "pięknych słów" o ratowaniu polskiego.... o klęskach co was dosięgły, o tych co żywią i bronią ale zobaczcie, że za tymi pięknymi słowami stoi bezwstydny żebrak, co zdrowy ale łapke wyciąga po pieniądze tych, co na tę Polskę zarabiają. Więc miejcie odrobinę honoru, kopnijcie cwaniaczków Dudę, Kaczyńskiego co na dwóch Dudach gra. Który z nich kiedykolwiek swoja pracą przyniósł dochód narodowy? Jeśli nie ukradli to na pewno się nie dołożyli.; Bo czy któryś z nich wniósł do urzędu skarbowego pieniądze, których wcześniej z kieszeni podatnika nie pobrał?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej