Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

SAMOOBRONA proponuje nałożyć sankcje na państwo Izrael

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska powinna już teraz jednostronnie wypowiedzieć wszelkie umowy z firmami izraelskimi, w tym z firmą Rafael, u której MON zakupuje pociski przeciwpancerne, a także odwołać swój udział w tzw. polsko-izraelskim dialogu strategicznym.

 Przytaczam w całości ze strony www.samoobrona.org.pl/pages/03.Stanowiska/index.php

STANOWISKO PREZYDIUM SAMOOBRONY
WS. AGRESJI IZRAELA W STREFIE GAZY


05.08.2014

 

Samoobrona apeluje do rządu polskiego oraz społeczeństwa o jednoznaczne potępienie napaści izraelskich wojsk na ludność palestyńską w Stefie Gazy. Uważamy, iż w obecnej sytuacji władze polskie powinny wykorzystać wszelkie możliwości, w tym zwłaszcza na forum Unii Europejskiej, by państwo Izrael obłożyć dotkliwymi sankcjami ekonomicznymi, zwłaszcza jeśli chodzi o sprzedaż wyposażenia i sprzętu wojskowego.

 

Wieloletnie tolerowanie zbrodniczej polityki Izraela w Strefie Gazy doprowadziło do zmowy milczenia społeczności światowej w sprawie kolejnej już napaści na Palestyńczyków. Mimo coraz tragiczniejszych doniesień z tamtego regionu, brak jest jednoznacznej reakcji międzynarodowych instytucji.

 

Samoobrona uważa, iż - mimo ograniczonych możliwości - Polska powinna wystąpić z inicjatywą sankcji, gdyż jest to jedyny realny instrument wpływu na państwo Izrael. Nie możemy stawiać wyżej interesów producentów uzbrojenia nad życie narodu walczącego o własną wolność już przeszło 60 lat. Polska powinna już teraz jednostronnie wypowiedzieć wszelkie umowy z firmami izraelskimi, w tym z firmą Rafael, u której Ministerstwo Obrony Narodowej zakupuje pociski przeciwpancerne, a także odwołać swój udział w tzw. polsko-izraelskim dialogu strategicznym.

 

Nadmienić należy również, że jakiekolwiek próby mediacji i tworzenia platformy porozumienia między Izraelczykami a Palestyńczykami do tej pory były nietrwałe i kończyły się zawsze w ten sam sposób, przeto należy doprowadzić do realnej niepodległości państwa palestyńskiego i zapewnić mu uznanie wszystkich liczących się podmiotów na scenie międzynarodowej.

 

W chwili obecnej w Palestynie giną jednak niewinni ludzie trzymani od lat za murem w uwłaczających ludzkiej godności warunkach, żyjący w granicach tworu uznającego ich za ludzi drugiej kategorii, co jest sytuacją niedopuszczalną, przypominającą rasistowskie i ludobójcze praktyki III Rzeszy.

 

 

 

 

/-/ Prezydium Partii Samoobrona

 
Przykre, że 9.9.2015 znowu ktoś dobrze zorientowany w polityce, czytający prasę patriotyczną i widz TV TRWAM nic nie wiedział o tym, że SAMOOBRONA program ma.
 
 
Okazuje się, że lobbyści izraelscy, głupi żydzi blokują KW Samoobrona.... dobrze to widzimy
 
 

KOMENTARZE

  • jakiekolwiek apele
    w stronę chazarskich alfonsow to tylko plucie sobie na buty
  • @kfakfa bez twarzy i nazwiska straszy anonimowo ? nie lubię anonimów
    Czy w SKW, SWW, w bezpiece III RP itd.. zatrudnieni są tylko chazarscy żydzi ? Co do apelu, którego w tym pście nie ma, ale jeżeli byłby, jak w kilku innych, to trzeba wiedzieć, że ja kieruję moje apele do Polaków.
    Kim jest G. Braun - https://www.youtube.com/watch?v=8B4ecBwK1FY ??

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej