Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

NIEBOCENTRYZM na Opolszczyźnie, odszkodowania vs żydoprawica

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

17.9.15 Duda-Kornhauser-Ahnenerbe otworzył Muzeum Katyńskie bez określenia sprawców LUDOBÓJSTWA, żydówka Kopacz wzywała Polaków do wspierania UPA-nacjonalizmu ukraińskiego z piekła rodem, z Torunia popłynęło wezwanie usunięcia ul. Gagarina...

Co zobaczył Jurij Gagarin ?
Chodziłam do Sz.P. nr 9 im. Gagarina w Kędzierzynie, a dowiedziałam się dzisiaj, że środowisko żydoprawicy toruńskiej chce zmienić nazwę ulicy im. J. Gagarina przy szkole, a pewnie i patrona szkoły - jestem PRZECIW !!!
Wystarczy, że moje LO w Kędzierzynie nazwali po 1989 im.Kopernika, że zlikwidowano cały przemysł, młodzi wyjechali, a w szkołach już uczą po niemiecku !

redoctobermsz.wordpress.com/2015/09/17/wielka-nierzadnica-w-akcji-spektakularna-operacja-wojskowa/

  

Jak George Clooney, w Gravity przybrał nazwisko KOWALSKI (to nie jest przypadek),okłamuje widzów:

Why ?? ano tak to się od początku dzieje w żydowskim Hollywood

Opublikowany 24.04.2015

George Clooney kradnie mi filmy i moje pomysły od wielu lat, żądam zadośćuczynienia i odszkodowania
casus LAX 21.4.2011 = 21.4.2011 po ok. 16 godzinach lotu z Monachium do Los Angeles liniowym samolotem Lufthansa, posługując się moim paszportem niemieckim, zostałam bezprawnie zatrzymana na terenie lotniska LAX podczas odprawy paszportowej.
Pobrano moje odciski palców, zrobiono 2-krotny skan źrenic&tęczówki i wszystko przebiegało spokojnie, aż nagle kobieta przeprowadzająca odprawę coraz bardziej nerwowo zaczęła naciskać na mnie, że nie wpisałam w deklaracji wizowej 2 tyg. pobyt turystyczny i żadnych FRIENDS, domagała się nerwowo wyjaśnień robiąc mi absurdalne zarzuty, że nie wystarczająco posługuję się językiem angielskim, aż wstrzymując odprawę wezwała kolejnych funkcjonariuszy lotniska. W tej sytuacji poprosiłam o tłumacza,
ale wezwano Rosjankę, która nie znała j. niemieckiego, co oczywiście jeszcze bardziej skomplikowało sytuację.
W tym czasie inni pasażerowie Boinga, którym przyleciałam zostali odprawieni i hala odpraw zrobiła się pusta.
Kazano mi przejść do zamkniętego pomieszczenia na końcu prawej strony hali odpraw w asyście uzbrojonych funkcjonariuszy, gdzie rozpoczęto kilkugodzinne przesłuchanie. Nie wiem ile trwało, bo byłam bardzo zmęczona, miałam za sobą jeszcze 3 godz. lot Wrocław-Monachium, a mój telefon komórkowy nie homologował w Los Angeles.
Oficer prowadzący przesłuchanie był uprzejmy, ale nie wyjaśnił mi pod jakim zarzutem mnie zatrzymano, dlaczego odebrano mi paszport i co się dzieje z moim bagażem, którego nie mogłam odebrać, bo mnie zatrzymano. Zadawał mi dziesiątki pytań, np. o pracę, męża, pobyt w Egipcie w grudniu 2010, paszport, dzieci, wykształcenie, cel podróży, itd..
Nagle zakończył czynności, powiedział, że mogę wyjść z pomieszczenia zatrzymań. W moim paszporcie na stronie 17 wbito owalny stempel APR.21.2011 WT/WE security *US*customs...27..dolna część nieczytelna.
Przeszukana prawdopodobnie na osobności moja walizka stała na zewnątrz.

Opis szkody:
Lotnisko opuściłam w szoku i bardzo wystraszona. Przez 3 dni bałam się wyjść z hotelu, w którym wynajęłam pokój na 2 tyg.
http://www.haciendahotel.com/.
Bezprawne zatrzymanie miało bardzo negatywne skutki na moją podróż do USA.
Ktoś miał na mnie czekać na lotnisku, ale gdy wreszcie wyszłam, nikt już nie czekał.
Przez cały pobyt byłam śledzona - objawy STALKING satelitarny.
Do Europy wróciłam zgodnie z datą biletu i lotu powrotnego, ale STALKING prześladuje mnie dalej we Wrocławiu.

Zdumiewa, że (żydo)prawica wzywa jeszcze więcej NATO, zamiast ich przepędzić z Polski

 

Sytuacja wyborcza na Opolszczyźnie wygląda tak:partie świńskiego ryja, w tym 4 własnego imienia, jeszcze więcej żydowskich JOW i mniejszości niemieckiej z Galla na czele, a przypomnę, że na Opolszczyźnie nie ma żadnej mniejszości, oni przyjeżdżają z RFN tylko na wybory.. - robi mi się niedobrze , albo jeszcze gorzej - podła GERMANIZACJA !!http://parlament2015.pkw.gov.pl/344_sejm/21_OPOLSKIE_Opole

KOMENTARZE

  • -----robi Pani doskonałe filmy /wątki
    --nie zrozumiałam wątku Clooneya i kradzieży nazwiska .
  • @ninanonimowa Za jakie antypolskie zasługi Kukizowi otwarto wrota kariery politycznej ?
    STALKING satelitarny wytrychem zrozumienia wątku Clooney. Ludobójstwo 25 tys. Polaków w Katyniu to kolejna żydowska zbrodnia na Narodzie Polskim, ale tego nie dowiecie się od Kukiza, który wyprodukował zmanipulowaną fałszywkę oskarżającą Rosjan. W Katyniu żydzi z NKWD wymordowali także 45 tys. Rosjan. http://beata.neon24.pl/post/123819,stalking-satelitarny-i-nekanie-mikrofala-jow-kukiz-szechter Jak na NEON24 stalking się omija, kradzione przez żydów polskie nazwiska, brak ciągłości z II RP, brak traktatu pokojowego 70 lat po 2 WŚ, co powoduje permanentny stan wojny z Niemcami, należne Polsce odszkodowania wojenne od Niemiec,itd... a ciągle pisze się o Ukrainie - czy to Państwa nie dziwi ??

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej