Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

GERMANIZACJA skutkiem fałszowania wyborów w III RP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

2 WŚ się nie skończyła, bo nadal nie ma TRAKTATU POKOJOWEGO. Armia Radziecka wespół z Wojskiem Polskim wyzwoliła Polskę spod okrutnej okupacji hitlerowskiej, ale wycofanie się sowietów w 1989 z Polski spowodowało kolejną inwazję niemiecką i NATOską.

Jeżeli STASIMAN Gauck nie wie co to mniejszość, to powinniśmy w Polsce ZDELEGALIZOWAĆ mniejszość niemiecką i jej antypolską pochodną RAŚ:


 

Na temat zawodowego posła III RP Ryszarda Galla zrobiłam już 3 filmy, a ten szwab jest 1-dynką na liście mniejszości i pcha się 25.X.2015 do sejmu III RP:


Odwołany z Warszawy szkodnik żyd.Mull awansował na speca od IRANU

Do kontrwywiadu:

W temat STALKING trzeba się zanużyć, jak w temat TEOCENTRYZM, conajmniej...

Nadal nie zarejestrowano kandydata na sentaora w JOW 7  parlament2015.pkw.gov.pl/345_senat

 

 

KOMENTARZE

  • w pełni się zgadzam...
    RAŚ jako antypolska V kolumna powinien być zdelegalizowany. Nie ulega wątpliwości, że są oni finansowani z zewnątrz (tak jak kiedyś Solidarność) i już samo to powinno być powodem delegalizacji.
    Działalność takich wywrotowych organizacji jak RAŚ (bo jest ich więcej) jest bardzo szkodliwa dla spójności narodowej Polski i prowadzi do rozbicia Polski na regiony-gubernie-latyfundia łatwe do przejęcia przez pewnie oczekujących już na swój czas wyznaczonych przez NWO oligarchów.
    Ślązacy nie dajcie się zwieść, że gdy przyjdzie Niemiec, to będzie lepiej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej