Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

KEP wyznaje NIEBOCENTRYZM z wizytą Franciszka na Kubie w tle

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sensacyjną wiadomość, która dotarła do Narodu Polskiego przy pomocy mediów toruńskich, że KEP ma nowe logo przyjmuję z zadowoleniem. Niezwłocznie udzieliłam informacji zwrotnej tą samą drogą, bo KEP zablokował mnie na twitterze, dok. j.n.

 Na znaczku widzicie Państwo wodorosta z gatunku Laminaria oceanu Arktycznego, którego nazwa HYPERBOREA nawiązuje do lądu pod lodem Arktyki. Zlodowacenie nastąpiło zaledwie kilkanaście wieków temu.

Postanowiłam śladem wielkiego odkrywcy Mariusza Szczytyńskiego udać się na poszukiwania naszej SŁOWIAŃSKIEJ PRAOJCZYZNY na razie w białym wywiadzie (przyg. ekspedycja w toku, bo temat jest bardzo rozwojowy), o czym więcej tutaj:

beata.neon24.pl/post/125957,hiperborea-niebocentryzm-mariusz-szczytynski

 

Nawet KEP ogląda moje filmy :)
Cała POLSKA chce Monarchii. Tymczasem załadowała się już plylista z KONFEDERACJI na Rzecz Reform Ustrojowych połączona z Sejmikiem we Wrocławiu 20.9.15, którą niniejszym Państwu polecam tutaj: 

 
Pragnę Państwa zapewnić, ze w znakomitej większości punktów programu obrad Konfederacji na Rzecz Zmian Ustrojowych miałam ZDANIE ODRĘBNE, ale nie było na nie czasu nawet w WOLNYCH GŁOSACH,więc zrobię o tym osobny dokument.
 

 
 
Polska otrzymała w 2006 roku w Genewie 8 multipleksów, w skrócie MUX, po 8 miejsc na każdym = razem 64 miejsca koncesjonowane, które za łapówki rozdaje KRRiT kolesiom.
NARODOWA TV i KRÓLEWSKA TV nie ma środków na koncesje, ana POLSKI MUX nr 8 pcha się żydowska WP, SKANDAL ! 

 
 
 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

ULUBIENI AUTORZY

więcej