Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

KRÓLEWSKA TV apeluje do Rosji Putina i Medviedieva

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

I WICI na Sejmik Ziemski Prowincjonalny Ziemi Wrocławskiej Witam, zapraszam do subskrybcji KRÓLEWSKA TV, sponsorowania jej i promowania także wśród POLONII, a także do komentarzy po zapoznaniu się z treścią ostatnich dok. filmowych:

foto: mało znany Herb Królestwa Polskiego 1815-1830, kiedy Car był Królem

 

Marszałek Sejmiku ZIEMSKIEGO Prowincjonalnego Ziemi Wrocławskiej Beata Andrejas:

WICI na SEJMIK ZIEMSKI PROWINCJONALNY ZIEMI WROCŁAWSKIEJ

Poprosiłam p. Henryka Swół o zarezerwowanie sali i ugoszczenie Sejmiku Ziemskiego Ziemi Wrocławskiej za 2 tyg. 17.X.2015 od godz.11-17 u na Krasickiego 44 we wrocławiu. Zał. nowe nagranie i ply-list z KRÓLEWSKA TV, w którym o tym wspominam. Proszę o info. zwrotną od p. Daniela i Boguckiego, którzy pojechali na obrady Sejmu Walnego do Niepołomic 3.X.2015. 

 

 

 

Pozdrawiam z Wrocławia

Beata Andrejas

producent KRÓLEWSKA TV, monarchistka, bloger NEON24 http://beata.neon24.pl/

 

 

KOMENTARZE

 • @autorka
  Dzień dobry

  Powinna się Pani skontaktować z nikanderem. On jest wybitnym specjalistą od sejmów konwokacyjnych i jednocześnie ich organizatorem. Jeśli połączą się sejmy konwokacyjne z sejmikami ziemskimi to nie tylko Putin z Miedwiediewem wam się nie oprze, ale nawet Kopaczowa z Michnikiem.

  Rozmawiałem wczoraj z Putinem (ponad godzinę). Ostrzegłem, że jeśli się nie wycofa z Syrii i z Ukrainy, to Pani razem z nikanderem dobierzecie mu się do skóry.

  I powiem tak (rozmowa była na Skajpie - "Skype" w lengłydżu) - Putin miał minę nietęgą. Trochę się odgrażał, ale widać było, że noc będzie miał nieprzespaną.

  Tak trzymać.

  pozdrawiam

  nonscolar
 • @nonscolar kolejny bez facjaty i bez nazwiska, który nie wie, że anonimów nie lubię ?
  Szanowny nie wiadomo kto, żydowska chołota Holland, Michnik/Szechter, Kopacz.co(m)pany itd.. są dla nas jak paznokcie do przycięcia. https://www.youtube.com/watch?v=A8E71xDog0w
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 13:37:06
  Hołota to polacy, którzy ojczystego języka nie znają.
 • Szanowana pani Beato !
  z uwagą wysłuchałem panią ! ale z jednym STANOWCZO się nie zgadzam !!!! właśnie bardzo dobrze ze Królewiec zajęła ROSJA ! bo jakby Prusy przypadły tylko Polsce , to Niemcy mieli by ułatwione zadanie odzyskania Prus od słabej skolonizowanej Polski !!!!
  !
  a tak mając Rosję wraz Polską , Niemcy siedzą cicho bo musieli by wystąpić przeciw Polsce i ROSJI !!! A NA TO SĄ ZASŁABI ! z Polską pod kierownictwem żydów poradzili by sobie w tri mogą !! tylko dziękować bogu i Stalinowi że Prusy zostały podzielone przez DWA KRAJE SŁOWIAŃSKIE !
  !
  z wyrazami szacunku Ireneusz Tadeusz Słowianin lach !
  !
  żydostwo to rak ludzkości ! mułzumanie to gangrena !
 • @ele Co do oceny "zasług" Stal-in i Put-in daleko mi od euforii..
  Wiemy, że sowieci jako jedyni z Aliantów chcieli podpisać Traktat Pokojowy po 2 WŚ, ale jednak tego nie zrobili, za to kładą rurę w Świnoujściu. Dlatego FMW nie głosuje na żydów z PiS, który obnosi się w mediach toruńskich z córką zdrajcy Andersem. https://www.youtube.com/watch?v=78nMP3Cgp4I
 • @nonscolar, Wy w ogóle nie powinniście pisać na forum dla Polaków
  PRECZ z żydami, bo to żydzi są hołotą w Polsce, a nie odwrotnie. Usunięcie 5 mln. żydów z Polski zlikwiduje BEZROBOCIE za jednym zamachem ! !https://www.youtube.com/watch?v=dA2_Tn6ze5I
 • Do @Beata Andrejas Wrocław Clooney 18:01:10
  miało być w z Polską pod kierownictwem żydów poradzili by sobie w tri miga !
  !
  Szanowan pani ! też nie głosuje na PIS ! bo to żydo-katolicka partia jawna agentura żydów z USA ! [ PO PIS SLD PSL ] to wrogie żydostwo syjonistyczno-lewackie !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! UE to zydo-mafia ! rak Europy !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej