Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

KRÓLEWSKA TV apeluje do Rosji Putina i Medviedieva

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

I WICI na Sejmik Ziemski Prowincjonalny Ziemi Wrocławskiej Witam, zapraszam do subskrybcji KRÓLEWSKA TV, sponsorowania jej i promowania także wśród POLONII, a także do komentarzy po zapoznaniu się z treścią ostatnich dok. filmowych:

foto: mało znany Herb Królestwa Polskiego 1815-1830, kiedy Car był Królem

 

Marszałek Sejmiku ZIEMSKIEGO Prowincjonalnego Ziemi Wrocławskiej Beata Andrejas:

WICI na SEJMIK ZIEMSKI PROWINCJONALNY ZIEMI WROCŁAWSKIEJ

Poprosiłam p. Henryka Swół o zarezerwowanie sali i ugoszczenie Sejmiku Ziemskiego Ziemi Wrocławskiej za 2 tyg. 17.X.2015 od godz.11-17 u na Krasickiego 44 we wrocławiu. Zał. nowe nagranie i ply-list z KRÓLEWSKA TV, w którym o tym wspominam. Proszę o info. zwrotną od p. Daniela i Boguckiego, którzy pojechali na obrady Sejmu Walnego do Niepołomic 3.X.2015. 

 

 

 

Pozdrawiam z Wrocławia

Beata Andrejas

producent KRÓLEWSKA TV, monarchistka, bloger NEON24 http://beata.neon24.pl/

 

 

KOMENTARZE

 • @autorka
  Dzień dobry

  Powinna się Pani skontaktować z nikanderem. On jest wybitnym specjalistą od sejmów konwokacyjnych i jednocześnie ich organizatorem. Jeśli połączą się sejmy konwokacyjne z sejmikami ziemskimi to nie tylko Putin z Miedwiediewem wam się nie oprze, ale nawet Kopaczowa z Michnikiem.

  Rozmawiałem wczoraj z Putinem (ponad godzinę). Ostrzegłem, że jeśli się nie wycofa z Syrii i z Ukrainy, to Pani razem z nikanderem dobierzecie mu się do skóry.

  I powiem tak (rozmowa była na Skajpie - "Skype" w lengłydżu) - Putin miał minę nietęgą. Trochę się odgrażał, ale widać było, że noc będzie miał nieprzespaną.

  Tak trzymać.

  pozdrawiam

  nonscolar
 • @nonscolar kolejny bez facjaty i bez nazwiska, który nie wie, że anonimów nie lubię ?
  Szanowny nie wiadomo kto, żydowska chołota Holland, Michnik/Szechter, Kopacz.co(m)pany itd.. są dla nas jak paznokcie do przycięcia. https://www.youtube.com/watch?v=A8E71xDog0w
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 13:37:06
  Hołota to polacy, którzy ojczystego języka nie znają.
 • Szanowana pani Beato !
  z uwagą wysłuchałem panią ! ale z jednym STANOWCZO się nie zgadzam !!!! właśnie bardzo dobrze ze Królewiec zajęła ROSJA ! bo jakby Prusy przypadły tylko Polsce , to Niemcy mieli by ułatwione zadanie odzyskania Prus od słabej skolonizowanej Polski !!!!
  !
  a tak mając Rosję wraz Polską , Niemcy siedzą cicho bo musieli by wystąpić przeciw Polsce i ROSJI !!! A NA TO SĄ ZASŁABI ! z Polską pod kierownictwem żydów poradzili by sobie w tri mogą !! tylko dziękować bogu i Stalinowi że Prusy zostały podzielone przez DWA KRAJE SŁOWIAŃSKIE !
  !
  z wyrazami szacunku Ireneusz Tadeusz Słowianin lach !
  !
  żydostwo to rak ludzkości ! mułzumanie to gangrena !
 • @ele Co do oceny "zasług" Stal-in i Put-in daleko mi od euforii..
  Wiemy, że sowieci jako jedyni z Aliantów chcieli podpisać Traktat Pokojowy po 2 WŚ, ale jednak tego nie zrobili, za to kładą rurę w Świnoujściu. Dlatego FMW nie głosuje na żydów z PiS, który obnosi się w mediach toruńskich z córką zdrajcy Andersem. https://www.youtube.com/watch?v=78nMP3Cgp4I
 • @nonscolar, Wy w ogóle nie powinniście pisać na forum dla Polaków
  PRECZ z żydami, bo to żydzi są hołotą w Polsce, a nie odwrotnie. Usunięcie 5 mln. żydów z Polski zlikwiduje BEZROBOCIE za jednym zamachem ! !https://www.youtube.com/watch?v=dA2_Tn6ze5I
 • Do @Beata Andrejas Wrocław Clooney 18:01:10
  miało być w z Polską pod kierownictwem żydów poradzili by sobie w tri miga !
  !
  Szanowan pani ! też nie głosuje na PIS ! bo to żydo-katolicka partia jawna agentura żydów z USA ! [ PO PIS SLD PSL ] to wrogie żydostwo syjonistyczno-lewackie !
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! UE to zydo-mafia ! rak Europy !!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej