Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

NEMROD i jego szatańskie pokłosie postawili wieżę TVP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ma końca wciskania kitów przez ukradzione Polakom niemećko-żydowskie ośrodki medialne dla Polaków, bo niby po polsku i pod np. tradycyjnymi nazwami, które mają manipulacyjnie sugerować Polakom, że to media polskie.

Buntownicy Nemroda, czyli dzieci szatana, inaczej Babilończycy występują w niektórych branżach w III RP wręcz masowo, np. w polityce, judykatywie, mediach, w resortach siłowych, itd..., dlatego żądanie upublicznienia żydowskich nazwisk i fałszywych tożsamości 2,7 mln żydów sowieckich przywiezionych na tankach Stalina jest POLSKĄ RACJĄ STANU.

Zdumiewa bierność ośrodków rzekomo patriotycznych w tej sprawie np. w PiS, który jak Macierewicz siedział w MSW, to opublikował raport o WSI, zamiast listy tych żydów.


Parchy, czyli pokłosie szatana, zbuntowanego Niem-roda (niem-ieć) - cyt nazwiska za wiki. po polsku, która jako żywo nie używa nazwy Nemrod, ale właśnie Niemrod satanista z umiejscowieniem w Babilonie / Mezopotamii postawiają coraz bezczelniej swoje pieczątki w postaci gmachów budowlanych za pieniądze polskiego podatnika, np. wieża TVP  

Kim jest Jezuita (czarny papież) Bergolio ? foto z ABC, USA

          (foto j.w. - Babilon TVP)


 

Autor i producent KRÓLEWSKA TV
Beata Andrejas
Marszałek Sejmiku Ziemskiego Prowincjonalnego Ziemi Wrocławskiej

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej