Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

NEMROD i jego szatańskie pokłosie postawili wieżę TVP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie ma końca wciskania kitów przez ukradzione Polakom niemećko-żydowskie ośrodki medialne dla Polaków, bo niby po polsku i pod np. tradycyjnymi nazwami, które mają manipulacyjnie sugerować Polakom, że to media polskie.

Buntownicy Nemroda, czyli dzieci szatana, inaczej Babilończycy występują w niektórych branżach w III RP wręcz masowo, np. w polityce, judykatywie, mediach, w resortach siłowych, itd..., dlatego żądanie upublicznienia żydowskich nazwisk i fałszywych tożsamości 2,7 mln żydów sowieckich przywiezionych na tankach Stalina jest POLSKĄ RACJĄ STANU.

Zdumiewa bierność ośrodków rzekomo patriotycznych w tej sprawie np. w PiS, który jak Macierewicz siedział w MSW, to opublikował raport o WSI, zamiast listy tych żydów.


Parchy, czyli pokłosie szatana, zbuntowanego Niem-roda (niem-ieć) - cyt nazwiska za wiki. po polsku, która jako żywo nie używa nazwy Nemrod, ale właśnie Niemrod satanista z umiejscowieniem w Babilonie / Mezopotamii postawiają coraz bezczelniej swoje pieczątki w postaci gmachów budowlanych za pieniądze polskiego podatnika, np. wieża TVP  

Kim jest Jezuita (czarny papież) Bergolio ? foto z ABC, USA

          (foto j.w. - Babilon TVP)


 

Autor i producent KRÓLEWSKA TV
Beata Andrejas
Marszałek Sejmiku Ziemskiego Prowincjonalnego Ziemi Wrocławskiej

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej