Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

Ludobójcza wojna antypolskich potomków szatana - nimRod

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto i jak Polaków w Polsce atakuje ? Widzę w zakładce "religie" sporo postów specjalistów od judeochrześcijaństwa, a więc umieszczając tutaj mój post liczę na merytoryczne komentarze.

Załączam film opublikowany na KRÓLEWSKA TV  8.X.2015 (premiera)
Film odpowiada na pytanie komentujących , dlaczego budowa wieży była złem , o co tu chodzilo.

teraz po kolei :
- skąd się pojawił Nemrod
- skąd pochodzą żydzi
- kim jest genetyczne potomstwo Nemroda
- dlaczego upadł Babilon
- obecne skutki lichwy
- biblia i talmud na czym polega różnica
- cel Judaizmu
- czym tak naprawdę jest język nazywany hebrajskim
Link do artykułu na temat języka zwanego hebrajskim

 
 
 
 

beata.neon24.pl/post/123922,kto-wyklal-niezlomnych-w-1950-i-po-co-konkordat-stolzmana

Nie uprawiam religii wyborczej, do której namawia ośrodek toruńskich mediów.

 

Beata Andrejas herbu Andrulewicz

Marszałek Sejmiku Ziemskiego Prowincjonalnego Ziemi Wrocławskiej od 2.8.2015

Autor i Producent KRÓLEWSKA TV  

KOMENTARZE

 • @autorka
  Dzień dobry

  Powinna się Pani skontaktować jak najszybciej z Panem nikanderem (Józef jakiśtam) i z Klubem Inteligencji Polskiej.

  Tam na pewno łapiduchy z Tworek Pani nie dopadną.

  pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia

  nonscolar
 • @
  Bardzo ciekawe informacje, śledzę od dawna.

  Pozdrawiam serecznie
 • @ewinia 13:50:46
  Ewiniuś, córciu

  Przejdź się do kosmetyczki, zrób sobie pazurki, wrzuć na włoski blond farbę.
  I odpuść.

  Bo myśleniem zbytnim tylko sobie głowę psowasz.

  ;-)

  z pozdrowieniami od nonscolara
 • ?
  Fragment udostępnionego przez panią magister tekstu:"Trzecia rzecz którą trzeba ukryć to fakt że język paleohebrajski ma samogłoski wpismie a dzisiejszy "hebrajski"…ich nie ma. To dla propagandystów "narodu wybranego", stanowi poważny cios. To zdjęcie na górze to kolejny dowód na istnienie samogłosek w piśmie. Tu na marginesie wytłumaczę jak to jest z samogłoskami: jeśli mamy pismo "spółgłoskowe" (alfabet bez samogłosek) to nie przeczytasz takiego tekstu bez znajomości samogłosek-to jest w dzisiejszym "hebrajskim" (do wstawiania samogłosek wymyślono tzw. system Tyberiadzki), jeśli samogłoski są pisane w alfabecie i stosowane w piśmie to nie trzeba się domyślać. To jest horrendalna różnica miedzy tymi językami dlatego jeden do drugiego ma się jak "pies do jeża"...nie wiem jak na pani prawie, ale na uniwersytetach całego świata uczą, że jednym z pierwszych bezsprzecznych użyć tetragramu w zapisie JHWH jest tak zwana Stella Meszy datowana na ok 830 r. p.n.e. A najstarsze zapisy świeckie to tak zwany Kalendarz z Gezer (950 r. p.n.e.). Jak pani magister sądzi, czy zapis JHWH jest zapisem alfabetycznym, czy spółgłoskowym? I jakim cudem zapis "współczesnego hebrajskiego" pojawił się trzy tysiące lat temu? Ja wiem, że fakt obrzezania to pierwszy stopień do Nagrody Nobla, ale żeby aż tak byli zdolni ci Żydzi? Droga pani, na wszystkich "hebraistykach" świata, na pierwszym roku i pierwszych zajęciach, wyjaśnia się studentom, że współczesny język hebrajski, jest językiem powołanym do życia technikami rekonstrukcyjnymi i opisuje konsekwencje użycia tych technik. Czy we Wrocławiu jest jakoś inaczej? Proszę niech pani magister zrobi coś z tą "wiedzą", zanim, nie daj Bóg, jakiś fatalny "obrót sfer", uczyni z pani senatora Najjaśniejszej. Byłaby to niepowetowana strata dla nauki, gdyby Ojczyzna straciła takiego naukowca, a zyskała nieszablonowego polityka w osobie pani magister. A swoją drogą, takie rzeczy, mogą zdarzyć się tylko w kraju, w którym więcej ludzi książki pisze niż je czyta.
 • @Autorka
  Pierwsza uwaga: wystawienie na początku pytań, stawia Autorkę w roli egzaminatora- ale przyznam, ze mimo to nie spodziewałam się wiedzy.. Już w innym notkach zauważyłam, to samo co w dzisiejszej. Pomieszanie z poplątaniem, którego nie da się komentować, bowiem łatwiej byłoby po prostu przekreślić tekst..
  Jednego nie mogę Pani odmówić: pychy, buty i arogancji.. Już to ciągłe powoływanie się na jakieś tytuły i herby budzi we mnie niemiłe uczucie(pominę nazwę)- PRAWDZIWI POSIADACZE HERBÓW RODOWYCH, CI KTÓRZY HERB MAJA WYPISANY W DUSZY, są skromni i pokorni- Pani raczej obnosi się przed światem tym, czego sama nie reprezentuje, a torując sobie jedynie drogę do.... NO WŁAŚNIE- do czego ....? NA RAZIE JEST TO DROGA DO ŚMIESZNOŚCI...
 • @alfa.com.hel 14:44:28
  Ale mimo wszystko nie uciekamy przed "merytoryczną dyskusją":):):):) mam nadzieję?
 • @kimur 15:04:13
  Nie, nie uciekamy- podejmujemy temat. Pozdrawiam. Helena
 • @alfa.com.hel 14:44:28
  .

  ''Jednego nie mogę Pani odmówić: pychy, buty i arogancji.. Już to ciągłe powoływanie się na jakieś tytuły i herby budzi we mnie niemiłe uczucie(pominę nazwę)...

  Pani raczej obnosi się przed światem tym, czego sama nie reprezentuje, a torując sobie jedynie drogę do.... NO WŁAŚNIE- do czego ....? NA RAZIE JEST TO DROGA DO ŚMIESZNOŚCI...''


  Zgadza sie!


  Ponizej przyklad innej osoby pelnej pychy, buty i arogancji, ktora tez powoluje sie na tytuly, obnosi sie przed swiatem:


  ''...Mój status- nauczyciel na emeryturze- humanista, teolog; dobra znajomość zagadnień biblijnych i egzystencjalnego wymiaru Słowa Bożego.''
 • @Bara-bar 15:18:22
  Rzekł do niej Jezus: Brat twój zmartwychwstanie. (24) Rzekła Marta do Niego: Wiem, że zmartwychwstanie w czasie zmartwychwstania w dniu ostatecznym. (25) Rzekł do niej Jezus: Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. (26) Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki. Wierzysz w to? (J 11,23nn) NIE KASTRUJ CYTATÓW! Tu jest cała odpowiedź na toje trząsy. Marta tak jak ty "wie", Jezus natomiast wie trochę więcej. Konstrukcja "choćby i umarł", to zwrócenie twojej uwagi, na to, że śmierć nie przerywa życia.
 • @Bara-bar 15:18:22
  Witaj Szawle w spódnicy!
  Jeszcze Ci się nie znudziło?- Wiem, wiem- kieruje Tobą zwykła babska zazdrość- co do tytułów- to nie podałam wszystkich- chcesz poznać resztę?- tylko, jak to zniesiesz?...
  Nauczyciel to zawód; humanista to pasja;teolog to kierunek studiów;znajomość Biblii, to efekt ponad 50-cio letniego studium osobistego, a także Szkoły Misyjno Biblijnej, a także Studium w Instytucie Duchowości Karmelitańskiej, siedmioletnia formacja Karmelitańska, Dwuletnia szkoła Animatora Ruchu Światło życie i odnowy w Duchu Świętym, Liczne Seminaria Odnowy w Duchu Świętym; Prowadzenie Rekolekcji dla dzieci młodzieży przy Odnowie w Duchu Świętym; prowadzenie katechez w radio; ewangelizacja poprzez poezję(własną)....Wystarczy barabar?- Spójrz teraz jaka byłam dotychczas skromna.... Przeczytaj, zapomnij, to niczego we mnie nie zmienia...
 • @Autorka
  Nie daje się przez to przebrnąć, ale wnioski mogę już zaprezentować:

  Potomkowie złego ducha wprowadzają lichwę.
  Jak jest lichwa , to ginie klasa średnia i robi się przepaść między bogaczami, a nędzarzami.
  Jak jest nędza, to ludzie z nędzy uciekają, miasta i państwa się wyludniają.
  Ci co nagromadzili bogactw zauważają, że są one bezwartościowe. Podążają więc za tymi, co uciekli. Jak już ich ich dopadną, wpędzają w nędzę i te kraje, a w końcu i wszystkie kraje. Ludzie z nędzy umierają zaczynając od najbiedniejszych, a kończąc na najbogatszych. Potomkowie złego ducha też giną.
  Szatan, odwieczny nieprzyjaciel człowieka dopina swego.

  Niby logiczne, ale coś mi tu nie pasuje. Mianowicie trzeba spytać gdzie w tym wszystkim jest Bóg żywy? Gdzie ludzie dobrej woli?
  Po co to wszystko, jak ludzkość by upadła z powodu przemocy i terroru, a nie ze swojej winy?

  Całą tą teoryjkę trzeba więc odrzucić.
  Druga sprawa, dla której trzeba to odrzucić, to to iż jest to bajka, bo zły duch ma wprawdzie zdolność bilokacji, ale jest bezpłodny cieleśnie. Nie jest w stanie się rozmnażać. Jest bezpotomny, a nawet bezpłciowy. Stąd i tak zaciekłe ataki Złego na seksualność człowieka.

  Nie zmienia to faktu że opisane tu mechanizmy związane z lichwą to święta prawda i diabelski wynalazek, z którym trzeba stoczyć bój o wszystko, bój o życie ludzkości, ludzkości rozumianej jako pochodzącej od ducha dobrego.
  Najpierw zakazać lichwy, upaństwowić lichwiarskie majątki, naprawić krzywdy ludzi dobrych wyrządzone przez lichwiarzy, odbudować klasę średnią.
 • do Blogerów NEON24
  Drodzy Blogerzy NEON24.pl, najobrzydliwszy komentarz umieścił anonim zaraz na początku (o skierowaniu do psychiatryka). Moja propozycja jest taka: zróbcie film, pokarzcie na nim swoją twarz, podajcie swoje nazwisko i imię, a wtedy poziom merytoryczny może się poprawi.... nadzieję mam. https://twitter.com/SamoobronaKW/status/637552098067001344
  Pozdrawiam z Wrocławia nad modrą Odrą
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 16:50:55
  Do Pani:
  Należy również mieć pewną dozę samokrytyki- powinna Pani i o tym pomyśleć. Pozdrawiam, również z Wrocławia nad Odrą.
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 16:50:55
  Czy ja dobrze panią rozumiem... uzależnia pani nagły przypływ kompetencji dotyczących swojego publicznego wystąpienia, od tego czy zobaczy pani czy nie, nasze dane osobowe i twarze? Jest jeszcze śmieszniej niż miałem nadzieję, że jest. Z tej okazji i ja także mam dla pani pewną propozycję. Proszę zapoznać się choćby pobieżnie i choćby z podstawową literaturą tematu, który pani wydał się tak interesujący, wzbogacić bibliografię o słownik ortograficzny, i mam nadzieję... temat, jako banalny, zbrzydnie pani do tego stopnia, że przestanie pani w nim widzieć trampolinę.
 • @kimur 18:33:03
  Witaj kimur! Ja nie znajduje słów do dyskusji z panią i wstyd mi, że to wychodzi z Wrocławia- jedno mam pocieszenie: Odpuścić głupocie, to największy Odpust. Więc odpuszczam.
  Pozdrawiam Cię. Helena
 • @alfa.com.hel 19:10:34
  Gdyby to działało w obie strony, byłbym za, boję się jednak, że ambicje pani magister powodują, iż pole rażenia wykładu do którego zmierza, mogą nas zaskoczyć. Dlatego tym razem, bez żadnej litości, której nota bene ona potrzebuje, namawiam ją "lekarzu ulecz się sam"!
 • @kimur 19:23:58
  Ja już wpisałam tej Pani podobne rady w innym miejscu. Ale przerażający dla mnie jest inny fakt- zobacz ile osób czyta głupoty?
  I ile tych głupot "idzie : w eter szukając kogo jeszcze ogłupić?
  Działalność Pani magister w ogóle nas zaskoczy; przecież Ona już jest samozwańczym marszałkiem sejmiku ziemskiego. Jestem za zmianami w Naszym Kraju, jestem gotowa poświęcić się (i właściwie już to czynię, bo właśnie jesteśmy w trakcie organizowania form obrony naszej wiary i naszych Tradycji)- ale dla niszczących działań, dla przebierańców, stanowcze- NIE! Moi Bracia w wierze nauczyli mnie dobrej zasady- z diabłem nie dyskutuje się. Więc walcz- jestem obok- wspieram każdego kto podejmuje obronę NASZYCH WARTOŚCI. SZCZĘŚĆ BOŻE w słusznej sprawie. Helena
 • @alfa.com.hel 19:40:25
  Jeśli o mnie chodzi, to ona może być nawet samozwańczą Tierieszkową, bo tak mi ten jej odlot kosmicznie wygląda. Niestety, ale takie poczucie humoru jest moim zdaniem szkodliwe, a skutek społeczny fatalny. Dlatego z założenia wstępnego dyskutuję z kosmitami, znając niestety zasadę, że nowe kłamstwo jest lepsze od starej prawdy. To "nowe" wypiera stare i pnie się po szczeblach dokładnie tak jak pani magister, osiągając od czasu do czasu coś nader zaskakującego i nader denerwującego. Widząc jak pani magister zaczyna, poczekam tu na nią ze strachu... bo strach się bać jak skończy. Oczywiście bez jakiejś przesady, że tierieszkenizm może zakręcić planetą szybciej, ale będę śledził łopot wyłopotującej się na wietrze flagi talentów pani magister. Jakoś w takich razach trudniej mi poszukać capsa.
 • @kimur 20:07:56
  Też będę obserwowała - " przyjdę" w stosownej chwili. Trzymaj się- o, właśnie ożywa we mnie Słowo z Habakuka, więc podam:

  " Na moich czatach stać będę,
  udam się na miejsce czuwania,
  śledząc pilnie, by poznać, co On powie do mnie,
  jaką odpowiedź da na moją skargę.
  2 I odpowiedział Pan tymi słowami:
  «Zapisz widzenie, na tablicach wyryj,
  by można było łatwo je odczytać.
  3 Jest to widzenie na czas oznaczony,
  lecz wypełnienie jego niechybnie nastąpi:
  a jeśli się opóźnia, ty go oczekuj,
  bo w krótkim czasie przyjdzie niezawodnie.
  4 Oto zginie ten, co jest ducha nieprawego,
  a sprawiedliwy żyć będzie dzięki swej wierności1». (Ha 2)

  Powodzenia, zajrzę tu jeszcze.
 • ---- z niecierpliwieniem czekam na DALSZY CIĄG
  --- historię najlepiej widać z WYSOKOŚCI LOTU ORŁA .
 • @ninanonimowa 21:48:57
  Ta... orła... lotu... zupełny upadek psychiatrii.
 • @kimur 22:21:08
  --::))) Zdzisio ???
 • @ninanonimowa 15:28:37
  Ta... Maklakiewicz... nadal nie żyję.
 • @ninanonimowa nadal promuje nemrodycznego Kukiza w koszulce jaszczura ?
  Kto wyklął NIEZŁOMNYCH i kto promuje nemrodyczny pomiot ludobójców Polaków przy urnie 25.X.15 - nie milkną kontrowersje POchówku wykopanych przez prezesa IPN Szwagrzyka kości w dziwnym Mauzoleum
  http://beata.neon24.pl/post/126498,odszkodowania-wewelsburg-hitlerowski-atak-na-boga-lechitow

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej