Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

NIGDY nie ufaj żydom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego JŚ Papież Franciszek życzył w maju 2014 TYLKO żydom w Izraelu dobrobytu, a nigdy Polakom dobrobytu nie życzył, czyżby KLĄTWA WATYKANU rzucana przez wieki na POLSKĘ była w Watykanie nadal kultywowana ?

 

Całość JUDEOPOLONIA.żydowskie państwo w państwie polskim , Andrzej Leszek Szcześniak tutaj: 

** Czyżby kapusie byli wśród blogerów NEON24 ??
 judeoPOlonia. Niesamowite, żydowscy kapusie donieśli gdzie trzeba natychmiast po publikacji postu na NEON24 i film został usunięty z YThttp://beata.neon24.pl/post/126656,nigdy-nie-ufaj-zydom (dodane 3h po publikacji postu)
 
 
Warto przyjrzeć się mapie, która jest na okładce książki "Judeopolonia", żeby zrozumieć parcie żydów na wschód i niemiecki Drang nach Osten. Ludobójca Polaków Salomon Morel używa sobie bezkarnie na emeryturze, jak starszy brat Adama Michnika Szechter w Szwecji.
* dodane 23.X.2015 (mam nadzieję, ze tym razem moja prośba o zgodę/autoryzację nie spowoduje zdjęcia tego filmu z YT):

 
 

Nie idę na żydowską idę do hollywood. Nie kupuję mitu żydowskiej hołoty i brystygierowej propagandy. 

 

 

 

 

 

Beata Andrejas

Marszałek Sejmiku Ziemskiego Prowincjonalnego Ziemi Wrocławskiej od 2.8.2015

Autor i Producent KRÓLEWSKA TV  

 
 

KOMENTARZE

 • dlatego na razie przegrywamy..
  Żyd Żydowi Żydem
  Polak Polakowi Polakiem

  A powinno być:

  Żyd Żydowi Polakiem
  Polak Polakowi Żydem

  Wtedy bylibyśmy górą.

  pozdrawiam ,
 • Kobieto nie pisz idiotyzmow
  Specjalne życzenia papieża Franciszka dla Polaków


  Papież powierzył wstawiennictwu świętego Jana Pawła II pomyślną przyszłość Polski i Kościoła w naszym kraju.
  - Pozdrawiam serdecznie rodaków świętego Jana Pawła II. Świadectwo jego wiary, nadziei, miłości i zawierzenia Bożemu Miłosierdziu pozostaje w nas w tych dniach niezwykle żywe. Niech jego wstawiennictwo wspiera życie i dobre zamiary każdego z was, troski i radości waszych bliskich, rozwój i pomyślną przyszłość Kościoła w Polsce oraz całej waszej ojczyzny - powiedział Franciszek.
  W głównej katechezie na temat drugiego daru Ducha Świętego, jakim jest rozum, Ojciec Święty podkreślił, że nie jest on tym samym, co inteligencja, ale łaską, która pomaga w poznawaniu zamysłu Boga, jego planu zbawienia i zrozumieniu prawdziwego sensu dziejów. - Rozum to piękny prezent, jaki Pan Bóg zrobił nam wszystkim - podsumował Franciszek.

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1113256,Specjalne-zyczenia-papieza-Franciszka-dla-Polakow
 • Czu kapusie blogują na NEON24 ?
  judeoPOlonia. Niesamowite, żydowscy kapusie donieśli gdzie trzeba natychmiast po publikacji postu na NEON24 i film został usunięty z YT http://beata.neon24.pl/post/126656,nigdy-nie-ufaj-zydom
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 02:54:39
  Kapusie na pewno są i tutaj... przykre :(

  pozdrawiam
 • @Astra, żałuję, że nie nagrałam dłuższych fragmentów...
  UWAGA: żyd Gowin ma być nowym szefem MON !!!!!!! judeoPOlonia w wyborczej gorączce miota się po wszystkich platformach i portalach, a ile to żydowskie donosicielstwo kosztuje .... żałuję, że nie nagrałam dłuższych fragmentów. Warto pamietać, że żydzi grożą nam tym, że spotkamy się na drodze do Gdańska i chwalą, ze to oni (żydzi) wymusili na stronach Traktatu Wersalskiego, żeby w Polsce mniejszości żydowska i niemiecka miały przywileje. Jak Państwo myślicie - po co i dlaczego po rzekomym upadku reżimu nadal te antypolskie przywileje mają, a ciągłości z II RP i 70 lat po 2 WŚ Traktatu Pokojowego nadal brak ?? https://www.youtube.com/watch?v=3Q_KRd1W-Lw

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej