Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

NIGDY nie ufaj żydom

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego JŚ Papież Franciszek życzył w maju 2014 TYLKO żydom w Izraelu dobrobytu, a nigdy Polakom dobrobytu nie życzył, czyżby KLĄTWA WATYKANU rzucana przez wieki na POLSKĘ była w Watykanie nadal kultywowana ?

 

Całość JUDEOPOLONIA.żydowskie państwo w państwie polskim , Andrzej Leszek Szcześniak tutaj: 

** Czyżby kapusie byli wśród blogerów NEON24 ??
 judeoPOlonia. Niesamowite, żydowscy kapusie donieśli gdzie trzeba natychmiast po publikacji postu na NEON24 i film został usunięty z YThttp://beata.neon24.pl/post/126656,nigdy-nie-ufaj-zydom (dodane 3h po publikacji postu)
 
 
Warto przyjrzeć się mapie, która jest na okładce książki "Judeopolonia", żeby zrozumieć parcie żydów na wschód i niemiecki Drang nach Osten. Ludobójca Polaków Salomon Morel używa sobie bezkarnie na emeryturze, jak starszy brat Adama Michnika Szechter w Szwecji.
* dodane 23.X.2015 (mam nadzieję, ze tym razem moja prośba o zgodę/autoryzację nie spowoduje zdjęcia tego filmu z YT):

 
 

Nie idę na żydowską idę do hollywood. Nie kupuję mitu żydowskiej hołoty i brystygierowej propagandy. 

 

 

 

 

 

Beata Andrejas

Marszałek Sejmiku Ziemskiego Prowincjonalnego Ziemi Wrocławskiej od 2.8.2015

Autor i Producent KRÓLEWSKA TV  

 
 

KOMENTARZE

 • dlatego na razie przegrywamy..
  Żyd Żydowi Żydem
  Polak Polakowi Polakiem

  A powinno być:

  Żyd Żydowi Polakiem
  Polak Polakowi Żydem

  Wtedy bylibyśmy górą.

  pozdrawiam ,
 • Kobieto nie pisz idiotyzmow
  Specjalne życzenia papieża Franciszka dla Polaków


  Papież powierzył wstawiennictwu świętego Jana Pawła II pomyślną przyszłość Polski i Kościoła w naszym kraju.
  - Pozdrawiam serdecznie rodaków świętego Jana Pawła II. Świadectwo jego wiary, nadziei, miłości i zawierzenia Bożemu Miłosierdziu pozostaje w nas w tych dniach niezwykle żywe. Niech jego wstawiennictwo wspiera życie i dobre zamiary każdego z was, troski i radości waszych bliskich, rozwój i pomyślną przyszłość Kościoła w Polsce oraz całej waszej ojczyzny - powiedział Franciszek.
  W głównej katechezie na temat drugiego daru Ducha Świętego, jakim jest rozum, Ojciec Święty podkreślił, że nie jest on tym samym, co inteligencja, ale łaską, która pomaga w poznawaniu zamysłu Boga, jego planu zbawienia i zrozumieniu prawdziwego sensu dziejów. - Rozum to piękny prezent, jaki Pan Bóg zrobił nam wszystkim - podsumował Franciszek.

  http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1113256,Specjalne-zyczenia-papieza-Franciszka-dla-Polakow
 • Czu kapusie blogują na NEON24 ?
  judeoPOlonia. Niesamowite, żydowscy kapusie donieśli gdzie trzeba natychmiast po publikacji postu na NEON24 i film został usunięty z YT http://beata.neon24.pl/post/126656,nigdy-nie-ufaj-zydom
 • @Beata Andrejas Wrocław Clooney 02:54:39
  Kapusie na pewno są i tutaj... przykre :(

  pozdrawiam
 • @Astra, żałuję, że nie nagrałam dłuższych fragmentów...
  UWAGA: żyd Gowin ma być nowym szefem MON !!!!!!! judeoPOlonia w wyborczej gorączce miota się po wszystkich platformach i portalach, a ile to żydowskie donosicielstwo kosztuje .... żałuję, że nie nagrałam dłuższych fragmentów. Warto pamietać, że żydzi grożą nam tym, że spotkamy się na drodze do Gdańska i chwalą, ze to oni (żydzi) wymusili na stronach Traktatu Wersalskiego, żeby w Polsce mniejszości żydowska i niemiecka miały przywileje. Jak Państwo myślicie - po co i dlaczego po rzekomym upadku reżimu nadal te antypolskie przywileje mają, a ciągłości z II RP i 70 lat po 2 WŚ Traktatu Pokojowego nadal brak ?? https://www.youtube.com/watch?v=3Q_KRd1W-Lw

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej