Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

BOJKOT żydowskiej urny 25.X.2015 polskim wyborem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nawoływanie do pójścia do urny 25.X.2015 uważamy za nadużycie, ponieważ na listach wyborczych zarejestrowano z góry na dół znowu samych żydów, a w PKW zasiada 9 zbrodniarzy sądowych pochodzenia żydowskiego..

 Od wyborów urnowych do wyborów jest coraz gorzej i gorzej - jakie wnioski ? ....ano staropolskie SEJMIKOWANIE drodzy Państwo.

* film dodany 24.X.2015, ponieważ admin skasował w nocy20/21.X.2015 NAJPIERW MÓJ KOMENTARZ, A POTEM CAŁY MÓJ OSTATNI POST I NA ŻĄDANIE ODDANIA MI SKRADZIONEJ WŁASNOŚCI , JAKĄ JEST MULTIMEDIALNY POST, NIE UMIEŚCIŁ GO DO DZIŚ Z POWROTEM W ZAKŁADCE 'POLITYKA' Gdzie jest KRZYŹ ?

  UWAGA: żyd Gowin ma być nowym szefem MON !!!!!!! judeoPOlonia w wyborczej gorączce miota się po wszystkich platformach i portalach, a ile to żydowskie donosicielstwo kosztuje .... żałuję, że nie nagrałam dłuższych fragmentów czytanej książki A. Szcześniaka "Judeopolonia, zydowskie państwo w państwie polskim".

beata.neon24.pl/post/126656,nigdy-nie-ufaj-zydom

 Warto pamietać, że żydzi grożą nam tym, że spotkamy się na "drodze do Gdańska" i chwalą, że to oni (żydzi) wymusili na stronach Traktatu Wersalskiego, żeby w Polsce mniejszość żydowska i niemiecka miały przywileje. Jak Państwo myślicie - po co i dlaczego po rzekomym upadku reżimu nadal te antypolskie przywileje mają, a ciągłości z II RP i 70 lat po 2 WŚ Traktatu Pokojowego nadal brak ?? 

 
 
 
 
 
 
 

Beata Andrejas herbu Andrulewicz

Marszałek Sejmiku Ziemskiego Prowincjonalnego Ziemi Wrocławskiej od 2.8.2015

Autor i Producent KRÓLEWSKA TV  

 

KOMENTARZE

 • Do pani Beaty !
  w całości ma pani rację ! ale na tą chwilę to jednak trzeba iść na wybory i zagłosować na Kukiza lub na Korwina ! bo to jest słaba ale jest nadzieja że Polska nie stanie sie śmietnikiem dziczy mułzumańsko-murzyńskiej !
  !
  NIE IDĄC NA WYBORY ODDAJEMY POLSKĘ WALKOWEREM dla żydów z
  PO SLD PSL Palikota Petru zwolenników masowego ściągania dziczy z Afryki i Azji do Polski by zniszczyć BIAŁĄ RASĘ Słowian !!! którą żydzi nienawidzą i która stoi im na drodze do zamienienia Polski w Polin !!!!
  !
  Szanowna pani Beato !
  JEST WOJNA W POLSCE I W EUROPIE ! żydostwo przystąpiło do ostatecznego rozwiązania kwestii białej rasy Europy !!! więc trzeba na dziś się BRONIC ! głosują na partie anty-emigracyjne ! [Kukiz Korwin ]
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Tylko powołanie własne NPS ! Narodowej Partii Słowian pozwoli nam wyjść zaklętego kręgu partii żydowskich !
 • W Czechach banderowcom nie udało się zakłócić występu rosyjskiego wojskowego Chóru Aleksandrowa
  https://www.youtube.com/watch?v=T-JoSZ5Uhcc

  Tymczasem w Polsce polskojęzyczne media i niektórzy tzw. „dyżurni patrioci” podżegają do bojkotu występu tego świetnego zespołu:

  http://wiadomosci.onet.pl/krakow/protest-przeciwko-wystepowi-choru-aleksandrowa/nv14zl?utm_source=fb&utm_medium=fb
 • @ele, chyba Pani nie rozumie kim są ci żydzi...
  Dlaczego żaden z rzekomo patriotycznych kandydatów na posłów III RP w okręgu wyborczym nr 3, a jest ich z 10 komitetów > 200 nie przyszedł 17.X.2015 na Sejmik Ziemski Prowincjonalny Ziemi Wrocławskiej ?? https://www.youtube.com/watch?v=ZOnwJbgnIIU&index=2&list=PLsl9qhb8vVlI7CAAXXvA8o_wqd4AkPH4l
 • @detektywmjarzynski 08:54:04
  Wszelkiej maści podżegaczom do nienawiści pomiędzy Rosyjskim i Polskim Narodem, w tym organizatorom haniebnego protestu przeciwko występowi Chóru Aleksandrowa w Polsce dla opamiętania i otrzeźwienia dedykuję tę piosenkę :

  https://www.youtube.com/watch?v=ZuNgjJeSFuE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej