Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

BOJKOT żydowskiej urny 25.X.2015 polskim wyborem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nawoływanie do pójścia do urny 25.X.2015 uważamy za nadużycie, ponieważ na listach wyborczych zarejestrowano z góry na dół znowu samych żydów, a w PKW zasiada 9 zbrodniarzy sądowych pochodzenia żydowskiego..

 Od wyborów urnowych do wyborów jest coraz gorzej i gorzej - jakie wnioski ? ....ano staropolskie SEJMIKOWANIE drodzy Państwo.

* film dodany 24.X.2015, ponieważ admin skasował w nocy20/21.X.2015 NAJPIERW MÓJ KOMENTARZ, A POTEM CAŁY MÓJ OSTATNI POST I NA ŻĄDANIE ODDANIA MI SKRADZIONEJ WŁASNOŚCI , JAKĄ JEST MULTIMEDIALNY POST, NIE UMIEŚCIŁ GO DO DZIŚ Z POWROTEM W ZAKŁADCE 'POLITYKA' Gdzie jest KRZYŹ ?

  UWAGA: żyd Gowin ma być nowym szefem MON !!!!!!! judeoPOlonia w wyborczej gorączce miota się po wszystkich platformach i portalach, a ile to żydowskie donosicielstwo kosztuje .... żałuję, że nie nagrałam dłuższych fragmentów czytanej książki A. Szcześniaka "Judeopolonia, zydowskie państwo w państwie polskim".

beata.neon24.pl/post/126656,nigdy-nie-ufaj-zydom

 Warto pamietać, że żydzi grożą nam tym, że spotkamy się na "drodze do Gdańska" i chwalą, że to oni (żydzi) wymusili na stronach Traktatu Wersalskiego, żeby w Polsce mniejszość żydowska i niemiecka miały przywileje. Jak Państwo myślicie - po co i dlaczego po rzekomym upadku reżimu nadal te antypolskie przywileje mają, a ciągłości z II RP i 70 lat po 2 WŚ Traktatu Pokojowego nadal brak ?? 

 
 
 
 
 
 
 

Beata Andrejas herbu Andrulewicz

Marszałek Sejmiku Ziemskiego Prowincjonalnego Ziemi Wrocławskiej od 2.8.2015

Autor i Producent KRÓLEWSKA TV  

 

KOMENTARZE

 • Do pani Beaty !
  w całości ma pani rację ! ale na tą chwilę to jednak trzeba iść na wybory i zagłosować na Kukiza lub na Korwina ! bo to jest słaba ale jest nadzieja że Polska nie stanie sie śmietnikiem dziczy mułzumańsko-murzyńskiej !
  !
  NIE IDĄC NA WYBORY ODDAJEMY POLSKĘ WALKOWEREM dla żydów z
  PO SLD PSL Palikota Petru zwolenników masowego ściągania dziczy z Afryki i Azji do Polski by zniszczyć BIAŁĄ RASĘ Słowian !!! którą żydzi nienawidzą i która stoi im na drodze do zamienienia Polski w Polin !!!!
  !
  Szanowna pani Beato !
  JEST WOJNA W POLSCE I W EUROPIE ! żydostwo przystąpiło do ostatecznego rozwiązania kwestii białej rasy Europy !!! więc trzeba na dziś się BRONIC ! głosują na partie anty-emigracyjne ! [Kukiz Korwin ]
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! Tylko powołanie własne NPS ! Narodowej Partii Słowian pozwoli nam wyjść zaklętego kręgu partii żydowskich !
 • W Czechach banderowcom nie udało się zakłócić występu rosyjskiego wojskowego Chóru Aleksandrowa
  https://www.youtube.com/watch?v=T-JoSZ5Uhcc

  Tymczasem w Polsce polskojęzyczne media i niektórzy tzw. „dyżurni patrioci” podżegają do bojkotu występu tego świetnego zespołu:

  http://wiadomosci.onet.pl/krakow/protest-przeciwko-wystepowi-choru-aleksandrowa/nv14zl?utm_source=fb&utm_medium=fb
 • @ele, chyba Pani nie rozumie kim są ci żydzi...
  Dlaczego żaden z rzekomo patriotycznych kandydatów na posłów III RP w okręgu wyborczym nr 3, a jest ich z 10 komitetów > 200 nie przyszedł 17.X.2015 na Sejmik Ziemski Prowincjonalny Ziemi Wrocławskiej ?? https://www.youtube.com/watch?v=ZOnwJbgnIIU&index=2&list=PLsl9qhb8vVlI7CAAXXvA8o_wqd4AkPH4l
 • @detektywmjarzynski 08:54:04
  Wszelkiej maści podżegaczom do nienawiści pomiędzy Rosyjskim i Polskim Narodem, w tym organizatorom haniebnego protestu przeciwko występowi Chóru Aleksandrowa w Polsce dla opamiętania i otrzeźwienia dedykuję tę piosenkę :

  https://www.youtube.com/watch?v=ZuNgjJeSFuE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej