Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
146 postów 178 komentarzy

Restytucja Monarchii w Polsce

Beata Andrejas Wrocław Clooney - Restytucja Monarchii Parlamentarnej (wiecowej) w Polsce XXI w. Polska Racja Stanu, Sejm Walny, Narodowa Polityka Państwa, Federacja Młodzieży Walczącej, Narodowe Siły Zbrojne Autor i producent KRÓLEWSKA TV,

SEJMIKI ZIEMSKIE remedium na kryzys polityczny w Polsce

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

BOJKOT urnowej farsy żydodereżimu 25.X.2015 to oczywista oczywistość i całkowita porażka żydodemokracji, ale co dalej z ustrojem politycznym w Polsce ?

  1-sze wici na sesję DEPUTACKĄ 7.11.2015 Sejmiku Ziemskiego Prowincjonalnego Ziemi Wrocławskiej, na którą może przyjść każdy Polak, któremu na sercu leży dobro Prowincji Wrocławskiej i zabrać GŁOS WOLNY w zał.  www.facebook.com/events/1674090256142414/

 

cz.1 relacji z Sejmiku Ziemskiego Prowincjonalnego:

Inauguracyjny Sejmik Ziemski Prowincjonalny Ziemi Wrocławskiej zwołany została przez Marszałka Sejmiku Beatę Andrejas i odbył się 17.X.2015 we Wrocławiu, ul. Krasińskiego 44/1 gościnnie u pana Henryka Swół. Relacja filmowa w 4 częściach z przyczyn technicznych.
Obrady Sejmiku Ziemskiego zwołuje kazdorazowo Marszałek Sejmiku.
Na obrady przybyli z Ziemi Prowincji Wrocławskiej:
pan Henryk Swół - gospodarz, obrany na Asesora Sejmiku Ziemskiego;
pan Wojciech Strąk - Ziemia Powiatu Wrocławskiego;
pani Beata Andrejas - Marszałek Sejmiku Ziemskiego;
gościnnie pan Romuald Szczurko  i pani Kapla- via skype;
gościnnie pan Mariusz Gardziński z Ziemi Chełmskiej.
Podjeto 3 uchwały jednogłośnie:
- o dopuszczeniu uczestników via skype;
- o zasadach Sejmiku; jawność, uczciwość, odpowiedzialność, przynależność do ziemi Posłów Ziemskich;
- o zwołaniu kolejnych obrad Sejmiku na 7.11.2015 o godz.11 w tym samym miejscu, czyli przy Krasińskiego 44/1 we Wrocławiu, na których obrani zostaną m.in Posłowie na Sejm Walny 14.11.2015 w Konstantynowie Łódzkim www.sejmwalny.org.pl 
Powiaty zwołane na Sejmik Ziemski Prowincjonalny Ziemi Wrocławskiej:
Górowski
Milicki
Oleśnicki
Oławski
Strzeliński
Średzki
Trzebnicki
Wołowski
Wrocławski
Wrocław, miasto na prawach powiatu.
Dalsze szczegóły możecie Państwo zobaczyć na stronie Sejmiku na facebook:
 
Warto także zainteresować się stroną SEJM i SENAT:

 
cz.2 relacji z Sejmiku Ziemskiego Prowincjonalnego
 


1-sze wici na Sejm Walny zwołany na 14.11.2015:

 
 
 
 
 
 

Beata Andrejas herbu Andrulewicz

Marszałek Sejmiku Ziemskiego Prowincjonalnego Ziemi Wrocławskiej od 2.8.2015

Autor i Producent KRÓLEWSKA TV 

KOMENTARZE

 • ---- POTRZEBA CZASU !!
  ---- KROPLA DRĄŻY SKAŁĘ -
 • Szanowna Pani...
  Bardzo to jest cenne, co Państwo robicie dla Polski, bo to sejmikowanie ma już swoją sprawdzoną tradycję nie tylko w Polsce bo także m.in w Libii gdzie spotykały się starszyzny plemienne i to gwarantowało zrównoważony rozwój kraju, równy rozwój wszystkich regionów, scalenie regionów w silny twór narodowy a także nie powodowało tworzenia się oligarchii, która przez samą swoją naturę jest oderwana od narodu.
  Jest tylko jedna, ale bardzo ważna sprawa. Nie muszę chyba odkrywać nowych lądów, gdy przypomnę, że wszelka władza na tym świecie pochodzi od Pana Boga. Zwróćmy uwagę, jak rozmodlony Naród Polski w czasie stalinizmu wymodlił Gierka który tyle dobrego zrobił dla Polski (wcześniej Gomułkę, który swoim "Tysiącem szkół...." wyznaczył jakby kierunek) a potem jak to wszystko zostało zniszczone gdy Polacy ulegli temu posoborowemu rozluźnieniu i rozrywkowemu traktowaniu Wiary.
  Tutaj taka mała dygresja: Zwróćmy uwagę ile dobrego dla Polski zrobił Gierek, wprawdzie ateista, ale działający zgodnie z Naukami Chrystusa w porównaniu np z naszymi(?) niektórymi królami...
  Podejmujecie Państwo bardzo ciężki temat i związaną z tym odpowiedzialnosć, jak tą zateizowaną (chociaż jeszcze nie do końca, co jest w tym kontekście silnych ataków szatana na Polskę, obiecujące. Jak widać nie poddajemy się) na powrót przybliżyć do Pana Boga, jak Polskę rozmodlić. Chyba czujecie Państwo, że bez tego nic się nie powiedzie.
  A przecież mamy wszyscy, My Polacy, zadanie bardzo ułatwione, bo to przecież u nas jest Jasna Góra, to nasza Historia obfituje od Faktów Bożego Błogosławieństwa, gdy Polacy do Pana Boga, poprzez swoją Królową Matkę Boską Królową Polski się zwracali.
  Zwróćmy uwagę, jak tą prawdę szanuje Prezydent Putin, który wysłał Patriarchę Kiryła z Ikoną Matki Boskiej Kazańskiej, która już nieraz Rosji pomagała. Skutki tego, jego walki z szatanem przecież już widzimy.
  A przecież jeszcze niedawno Rosja w ogóle nie liczyła się na świecie.
  Oby tylko Prezydent Putin wytrwał w Wierze.
  Jak widzimy na tych przykładach (Gierka i Putina), by dobrze służyć swojej ojczyźnie w niekoniecznie trzeba być królem i w związku z tym mam kolejna kwestię, czy w dzisiejszych czasach, współczesnej Polsce potrzebna jest monarchia z królem i szlachtą? Kto ma być królem? kto ma być tą szlachtą, skoro Polska jest pod okupacją a Naród ogłupiany do granic możliwości. Czy aby nie będzie czasami tak że to obecny okupant po raz kolejny "przefarbuje się", tym razem w szlachtę? Jak wiemy, herb dostawało się za zasługi w boju o Rzeczpospolitą. Teraz herb można dostać np za publiczne obnoszenie się ze swoim zboczeniem. Czy taka monarchia może mieć Boże Błogosławieństwo?
  Te wszystkie polskie herby są jak najbardziej cenne, ale jak wiemy, wiele z nich zostało po prostu ukradzionych prawowitym właścicielom razem z ich majątkami. Ile pałaców, dworków zostało przejętych po różnych zawieruchach w naszej Historii (także tej najnowszej). Kto zapewni, że właściciel herbu jest jego prawowitym właścicielem, kto i jak to sprawdzi.
  Poza tym zwróćmy uwagę, jak te monarchie na świecie zostały niemal wchłonięte przez szatana Globalizmu. Niech chociażby świadczą o tym regularne udziały monarchów w spotkaniach grupy Bilderberg.
  Czy Państwo nie boicie się tego? Bez Pana Boga z całą pewnością, ta ewentualna polska monarchia podzieli los tych zachodnich.
  Poza tym, czy monarchia zostanie zaakceptowane przez młode wyzwolone od wszystkiego (róbta co chceta) pokolenia.
  Obawiam się, że wiele jeszcze trzeba przemyśleć. Oby wasze cenne wysiłki nie rozproszył wiatr.
  Serdecznie pozdrawiam
 • Zbojkotowac
  Bojkotujacych8-))))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

ULUBIENI AUTORZY

więcej